Plaveme prsa v Brně

V neděli 14. října 2012 v době od 14 do 17 hodin proběhla v plaveckém areálu na Kraví hoře štafeta nazvaná Plaveme prsa.

V Brně se na průběhu akce společně podílelo sdružení Mamma HELP (centrum Brno) s Klubem DIANA. Letošního, v pořadí druhého ročníku, se zúčastnilo 30 plavců. Toto číslo musím trochu více okomentovat. Nejstarší účastnice měla 87 roků, nejmladší 2 roky. Ale úplně nejmladším účastníkem bylo miminko, které se narodí 19. 1. 2013 (maminka je v 24. týdnu těhotenství a tudíž plavala za dva). Účastníků štafety se letos sešlo méně než loni, ale atmosféra byla velice příjemná.

Návštěvníci plaveckého areálu se mohli dovědět spoustu informací, které se týkají prevence onemocnění rakoviny prsu. Zároveň mohli zakoupit dárek sobě či svým blízkým, ale také si mohli na speciálním přístroji zkontrolovat celkové složení těla (svaly, voda, tuk apod.).

Společně jsme tak strávili příjemné odpoledne.

Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně Plaveme prsa v Brně

nahoru

Nejnovější odborné články

Nejnovější zprávy z center

Pro pacientky

Pro rodinné příslušníky

Pro veřejnost

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory