Říjen v růžové v Brně

V naší republice je již několik let poměrně dosti rozšířené povědomí o tom, že růžová barva je symbolem boje proti rakovině prsu. Proto i náš benefiční prodej byl ve znamení růžové. Ve spolupráci s firmou Avon jsme ve středu 10. října 2012 ve Velkém Špalíčku šířili informace o prevenci nádorového onemocnění prsu a nabízely výrobky z našich arte dílen – převážně růžové.

Říjen v růžové v Brně Říjen v růžové v Brně

Vyšlápněte si pro zdraví s Mamma HELPem a růžovou stužkou

V sobotu 6. října se ve čtyřech městech České republiky uskuteční již druhý Pochod na podporu Mamma HELP center. První říjnová sobota byla pro pochod vybrána proto, že v České republice aktivně zahájí celosvětově uznávaný říjen - měsíc boje proti rakovině prsu.

Pokud se přidáte, vyjádříte své sympatie a solidaritu se ženami, které s touto obávanou nemocí právě bojují. A že je to boj nelehký, ví každá z téměř 70 tisíc žen, které už onemocněly, prošly úspěšně léčbou, zotavily se a chtějí opět žít naplno. A právě to chtějí svým pochodem dokázat.

Pojďte s námi také! Zveme vás 6. října na pochod pro zdraví s růžovou stužkou a Mamma HELPem

Pochod se uskuteční v těchto lokalitách

  • Praha Park Parukářka, Praha 3, začátek ve 13:00
  • Olomouc Městský park Smetanovy sady, začátek v 10:00
  • Zlín Rodinný zábavní park Galaxie, začátek ve 14:00
  • Hradec Králové Žižkovy sady v centru města naproti magistrátu, začátek ve 13:00

Nenechte nás v tom samotné! Na Pochod pro Mamma HELP jsou zvány rodiny a přátelé žen, které onemocněly rakovinou prsu, a stejně tak všichni, kteří s centry spolupracují.

Hlavním mediálním partnerem pochodu je Český rozhlas

Pomůžete nám i vy obléct říjen do růžové?

Pro jednání a uzavření partnerské smlouvy kontaktujte, prosím, Danielu Tobrmanovou, manažerku projektu tel: 739 588 805, e-mail: mammahelp@mammahelp.cz

Všechny tyto růžové předměty se nabízejí veřejnosti speciálně v měsíci říjnu, kdy se zároveň ve světě koná nejvíc veřejných aktivit s cílem upozornit na problém jménem Rakovina prsu. Česká veřejnost je dosud o tento fenomén ochuzena, až na pár výjimek, jimiž jsou zatím nesmělé akce poboček globálních firem u nás.

Spolu s některými našimi partnery, jejichž výrobky v říjnu opět zrůžoví, se snažíme o zvýšení českého povědomí o tom, oč se snaží lékaři i ženy samotné ve většině zemí světa už mnoho let – upozornit veřejnost na možnosti časného zjištění a léčby naší nemoci.

nahoru

Nejnovější odborné články

Nejnovější zprávy z center

Pro pacientky

Pro rodinné příslušníky

Pro veřejnost

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory