MAMMA HELP centrum Plzeň - program

středa, začátky od 15.00 hod.

Aktuální program naleznete také na zadních stránkách bulletinu nebo nás můžete kontaktovat. Podrobnosti ke všem připravovaným akcím, ale i další informace získáte vždy od pondělí do čtvrtka od 10.00 do 15. 00 hodin, a to na tel. čísle 377 917 395 nebo 739 632 886.

Duben

  • 11.4. pátek - Velikonoční trhy - Šikovné ruce (prodej výrobků na stánku od 9.00 do 17.00 hodin) - hledáme dobrovolnice na prodej (střídání bude po dvou hodinách). Hlaste se na tel. 377917395. Výrobky s velikonoční tématikou, určené k prodeji, jsou vítány!
  • 26.4. sobota - Procházka jarní přírodou - Bolevecké rybníky. Sraz na konečné tramvaje č. 1 Bolevec v 10.00 hodin. Dobrou náladu, děti, vnoučata, partnery s sebou!

Pravidelné akce

  • Cvičení jógy s Martou – ve čtvrtek od 15 hodin.

Výzva:

Hledáme nové posily - mammahelpky, které by se chtěly stát edukátorkami v našich osvětových projektech Využijte svého práva na preventivní prohlídky a Udělej to pro sebe. Jde o přednášky na téma prevence rakoviny prsu, naučíme vás vše, co potřebujete vědět a umět, a nebojte se, nehodíme vás do vody neosmělené. Chodíme přednášet ve dvojicích a tak máte pro začátek zaručenou hodně zkušenou parťačku, od níž všechno odkoukáte.

Pokud vám nedělá nepřekonatelné problémy mluvení před lidmi, zavolejte prosím koordinátorkám MH center a uvidíte, že se domluvíme. I nějaká koruna jako honorář se najde!

Plzeňský kraj

Magistrát města Plzně

Sociální služby města plzně

nahoru

Nejnovější odborné články

Nejnovější zprávy z center

Pro pacientky

Pro rodinné příslušníky

Pro veřejnost

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory