MAMMA HELP centrum Plzeň - program

Naše centrum je uzavřeno v prvním týdnu v červenci a v posledním týdnu v srpnu. Odpolední programy a cvičení se po dobu prázdnin nekonají. Cvičení jógy začíná ve čtvrtek 4. září od 15 hodin.

Odpolední programy se o prázdninách v Mamma HELP centrech nekonají.

středa, začátky od 15.00 hod.

Aktuální program naleznete také na zadních stránkách bulletinu nebo nás můžete kontaktovat. Podrobnosti ke všem připravovaným akcím, ale i další informace získáte vždy od pondělí do čtvrtka od 10.00 do 15. 00 hodin, a to na tel. čísle 377 917 395 nebo 739 632 886.

Červen

  • 7. 6. sobota 3.ročník AVON pochodu Klatovy: 10.00 hod. – prezentace, 13.00 hod. – Start pochodu. Doprovodný program se uskuteční na náměstí a na nádvoří za Černou věží
  • 25. 6. středa Na kávu do letní přírody – krátká vycházka. Sraz na konečné tramvaje č. 1 Bolevec v 15.00 hodin

Pravidelné akce

  • Cvičení jógy s Martou – ve čtvrtek od 15 hodin.

Výzva:

Hledáme nové posily - mammahelpky, které by se chtěly stát edukátorkami v našich osvětových projektech Využijte svého práva na preventivní prohlídky a Udělej to pro sebe. Jde o přednášky na téma prevence rakoviny prsu, naučíme vás vše, co potřebujete vědět a umět, a nebojte se, nehodíme vás do vody neosmělené. Chodíme přednášet ve dvojicích a tak máte pro začátek zaručenou hodně zkušenou parťačku, od níž všechno odkoukáte.

Pokud vám nedělá nepřekonatelné problémy mluvení před lidmi, zavolejte prosím koordinátorkám MH center a uvidíte, že se domluvíme. I nějaká koruna jako honorář se najde!

Plzeňský kraj

Magistrát města Plzně

Sociální služby města plzně

nahoru

Nejnovější odborné články

Nejnovější zprávy z center

Pro pacientky

Pro rodinné příslušníky

Pro veřejnost

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory