Vernisáž výstavy Hedviko, můžu k vám přijít?

Vernisáž se konala v sklepení Novoměstské radnice dne 15.10.2012. Moderátorkou byla paní Štěpánka Duchková. Celou akci zahájily konzervatoristky kytaristka Nikola Prokopcová a hobojistka Magdaléna Klárová.

Nejprve hovořila ředitelka Jana Drexlerová – vzpomněla na historii našeho sdružení, potom vystoupila koordinátorka pražského Mamma HELPu Hana Jírovcová, která se zaměřila na novinky v centru a poté se zapojila v rozhovoru se Štěpánkou Duchkovou. MUDr. Karolína Hovorková hovořila o brožuře „Hedviko můžu k vám přijít“, ale i o spolupráci lékařů onkologů s Mamma HELP centry.

Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít? Výstava Hedviko, můžu k vám přijít?

nahoru

Nejnovější odborné články

Nejnovější zprávy z center

Pro pacientky

Pro rodinné příslušníky

Pro veřejnost

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory