Firemní partnerství

Jak nás podpořit?

Finanční dar

Své dary zasílejte na účet 27-4605410297/0100.

Do poznámky pro příjemce napište, prosím, Vaše jméno, jméno firmy, e-mail a poštovní adresu. Zůstaneme tak s Vámi v kontaktu.

Pomůžete nám?

Spojte Váš produkt s naším jménem

Jedná se o velmi oblíbený způsob podpory, a to zejména v rámci našeho projektu Říjen v růžové. Tento způsob podpory Vám pomůže zvýšit prodej – zákazníci koupí výrobku rádi přispívají na dobrou věc.

Zapojte své zaměstnance

Zaměstnanci se určitě s radostí zapojí do Vašich filantropických aktivit. Mohou pro nás například uspořádat sbírku či dobročinný bazárek. Vy je můžete motivovat tím, že vybranou částku znásobíte (tzv. matching).

Inspirací může být úspěšná kampaň Amazonu – PINKTOBER.

Vzdělávejte své zaměstnance v oblasti prevence

Určitě se shodneme na tom, že je zdraví Vašich zaměstnanců velmi důležité. Proto Vám nabízíme možnost využití našich edukačních přednášek o prevenci rakoviny prsu.

Firemní dobrovolnictví

Velmi uvítáme účast Vašich zaměstnanců na našich jednorázových akcích. Budeme také rádi za pomoc odborné povahy (v oblasti IT, marketingu, PR apod.).

ruce

Věcná podpora

Můžete nás také podpořit formou materiálního daru – např. nepotřebného nábytku, elektroniky či jiného vybavení. Můžete nám také darovat (či poskytnout za sníženou cenu) vlastní výrobky či služby.

Další???

Zcela jistě existuje mnoho dalších možností podpory, a proto jsme otevřeni návrhům z Vaší strany.

Newsletter

Chci dostávat novinky z Mamma HELP

Kontaktujte nás

Mgr. Jana Drexlerová

Ředitelka

Tel: 603 747 502,
739 632 883

Darovací smlouvy

Darovací smlouvy – finanční prostředky

Darovací smlouvy – movité věci (věcné dary)

Říkají o nás

„Spolupráce s kosmetikou pro onkologické pacienty Jennifer Young odstartovala na britské ambasádě. Její produkty se nám velmi líbily a navíc její zapálení pro věc je až neuvěřitelné.  A právě Jennifer nás nasměrovala na Mamma HELP. Skvělá organizace, která pomáhá v opravdu těžkých chvílích, se nám jeví jako výborný partner. Je nám ctí, že alespoň takto můžeme pomoci překonávat bolest, strach, úzkost.“
Empathia, Hana Pohanová
„Jako Hard Rock Cafe Praha jsme hrdými partnery projektu PINKTOBER už několik let. Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli do projektu zapojit je, že věříme, že hudbou se dá pomáhat. A to dokonce více způsoby, my jsme zvolili dvě roviny pomoci – jedna je hudební zážitek jako takový a druhá jsou peníze, které speciálním říjnovým hudebním vystoupením vybereme a věnujeme organizaci Mamma HELP. Tato spolupráce je pro nás velmi cenná především díky lidskému rozměru, který jí dávají lidé z organizace Mamma HELP.“
Hard Rock Cafe Praha, Michaela Svobodová, Sales & Marketing Manager
„Již několik let umožňujeme akce brněnské pobočky Mamma HELP – prodej výrobků a propagaci nutnosti vyšetření prsou v našem obchodním centru Velký Špalíček.

Domnívám se, že je dobře, když se návštěvník, který jde nakupovat nebo do kina na chvíli zastaví nejen při chůzi, ale i v mysli… často to může být podnět k rozhodnutí učinit další krok s tímto poznatkem…

A samozřejmě máme velmi přátelský kontakt s „mammahelpkami“, obdivujeme jejich práci pro zdraví ostatních“

Generali Velký Špalíček s.r.o, Dagmar Špačková
„Podporujeme Mamma HELP, protože je tu jak pro nemocné, tak zdravé ženy. Našich zákaznic se téma rakoviny prsu samozřejmě dotýká, proto má spolupráce smysl.“
Marionnaud, Jana Kasardová
Back to Top