I am a Breastman

... a mé ruce jsou prevence

Ruce (i oči) mužů mohou zachraňovat ženská prsa!

U nás v Mamma HELP centrech se denně setkáváme s novými pacientkami, které onemocněly karcinomem prsu. Není neobvyklé, že ten, kdo si poprvé všiml změn na jejich prsu, nebo na něm nahmatal podezřelý útvar, byl právě jejich partner. Jsou to často právě muži, díky kterým ženy přicházejí včas na vyšetření, které jim může zachránit nejen prs(a), ale také život…

Už od roku 2015 šíříme toto poselství mezi muže (i ženy) pomocí brožurky I am a Breastman a dlouhodobě se snažíme na našich přednáškách i edukacích aktivně oslovovat muže a poučit je o tom, jak mohou svým partnerkám pomoci při samovyšetření, čeho si všímat a kdy a jak se správně dotýkat! V současnosti pořádáme i speciální workshopy přímo pro muže a ještě více se je snažíme oslovovat, aby si uvědomili, že i jejich ruce mohou být prevence. Navíc být správným Breastmanem znamená skutečně spojit příjemné s užitečným, a to se vyplatí!

Breastmenů není nikdy dost!

Stáhněte si brožurku a staňte se Breastmanem ZDE!
Chcete se podílet na projektu I am a Breastman, nebo máte nápad na spolupráci? Kontaktujte nás!

Chcete uspořádat pro váš pánský kolektiv workshop (krátkou přednášku a diskuzi spojenou s praktickým nácvikem vyšetření prsu a hledání simulovaných bulek na fantomovém modelu)? Pište na projekty@mammahelp.cz.

Buď Breastmanem i Ty!

 

Přečtěte si také o Petrovi Herinkovi, který ví, jak důležité je být Breastmanem…

Nejnovější příspěvky

Zobrazit všechny příspěvky

 

 

Back to Top