Rekondiční pobyty

Jste po léčbě? Pojeďte s námi na rekondici!

Čeká vás turistika, vhodné relaxační procedury, rehabilitační cvičení, odborné přednášky, ale také společně strávené večery

Rekondice v letošním roce

25. 5. – 1. 6. 2019

Kvilda, Penzion Pohoda

Pro 22 osob
Vedoucí pobytu Hanka Jírovcová, fyzioterapeutka Helena Dvořáková

Cena: 2800 Kč

Ubytování ve třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Zajištěna polopenze. Obědy si uhradí každý sám při výletech, nebo je možnost nákupu potravin v obchodě na Kvildě. Budeme chodit na delší, ale i kratší vycházky podle individuální kondice účastnic. V chatě je klubovna, kde budeme i cvičit. Pobyt je přednostně určen pražským klientkám, protože bude dotován Magistrátem hlavního města Prahy. (Mimopražské uchazečky o pobyt se mohou hlásit jako náhradnice.) Doprava linkovým autobusem až k penzionu.

15. – 22. 6. 2019

Staré Město pod Sněžníkem, Chata Nová Seninka

Pro 22 osob
Vedoucí pobytu Hanka Jírovcová, fyzioterapeutka Helena Dvořáková

Cena: 3800 Kč

Ubytování ve dvoj až třílůžkových pokojích s příslušenstvím. Plná penze. Rekondice je zaměřena na pobyt na zdravém vzduchu s procházkami. Výlet do Lázní Jeseník a ještě jeden kratší výlet. Chata je v krásné přírodě, kde není moc civilizace. Určitě pro ty, které chtějí prožít krásný týden a užít plno legrace, s možností cvičení na míčích a artedílnami. Doprava vlakem do Hanušovic, odtud hromadně pronajatým autobusem.

8. – 14. 9. 2019

Štěpánov u Skutče, Penzion Karafiát

Pro 15 osob
Vedoucí pobytu Daniela Tobrmanová

Cena: 4900 Kč

Ubytování ve dvoj-třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Plná penze. Relaxační procedury přímo v penzionu. Krásné okolí s možností houbaření v okolí penzionu. Večerní artedílny s Danielou. Doprava individuálně vlakem do Žďárce u Skutče a odtud nás odvezou auty do penzionu.

Přihlášky

Přihláška na rekondice 2019

Na rekondiční pobyty se můžete přihlašovat ve všech Mamma HELP centrech, zálohu ve výši 1000 Kč je nutno zaplatit (nejlépe hotově) nejpozději 2 měsíce před termínem pobytu (musíme zaplatit zálohy za ubytování). Koordinátorky center budou vaše přihlášky průběžně posílat do Prahy Hance Jírovcové, která má zajištění pobytů na starosti.

Na dotazy vám odpoví Hanka Jírovcová, tel: 725 979 119, e-mail: hana.jirovcova@mammamhelp.cz .

Upozornění:

Každá členka spolku se může přihlásit jen na jeden pobyt (na druhý případně jako náhradník). Přednost dostanou ty ženy, které jsou krátce po léčbě, a ty, které jedou na rekondici poprvé.

Back to Top