Vyšlápněte si pro zdraví

Spolek Mamma HELP ukončil k 30.6.2020 svou činnost.

Historie projektu:

Pochod pro Mamma HELP

Proč to celé chystáme?

Chceme všem ukázat, že tu jsme! Každá, která se s nemocí poprala a může tak i druhým dodat naději, má své místo na startu! A nejen ona sama, ale taky její rodina, která ji v době léčby podržela, její přátelé, kteří jí pomáhali, všichni, kdo ji v tom nenechali a nenechávají samotnou.

Chceme všem říct, že zdraví je nejcennější statek, a že je proto třeba se o sebe starat. A pohyb venku je jedna z možností, jak k tomu přispět. Proto vyrazíme na trasy našich pochodů s hůlkami, a proto se naučíme správnému stylu Nordic Walking, tedy severské chůze.

Chceme upozornit na fakt, že v celém světě je boj proti rakovině prsu zviditelňován právě v měsíci říjnu, který u nás tímto způsobem otevřeme. Růžová stužka (růžová barva) je celosvětovým symbolem a 15. říjen je mezinárodním Dnem boje s naší chorobou.

Chceme ukázat cestu novým pacientkám do všech našich MAMMA HELP CENTER. Proto je pochod organizován ve městech, kde naši pomoc nabízíme.

Chceme si vyšlápnout pro zdraví s pomocí a za účasti řady lidí, kteří nás podporují. Pochod můžeme v takovém celostátním měřítku uspořádat právě díky jim.

Nejnovější akce

Zobrazit všechny akce

 

Back to Top