V Praze se konal už 7. ročník Pochodu pro Mamma HELP

7. ročník pochodu pro Mamma HELP – Vyšlápněte si pro zdraví s mammahelpkami a růžovou stužkou

Říká se, že sedmý rok manželství je kritický, u pochodů je to zřejmě naopak 🙂 Náš 7. ročník pražského pochodu pro Mamma HELP v parku Na Parukářce se i přes nepřízeň počasí vydařil.

Odstartovalo 70 účastníků pochodu. Startovní pásku, samozřejmě růžovou, jak jinak v růžovém měsíci říjnu, přestřihl zástupce hlavního partnera akce – městské části Praha 3 – pan místostarosta David Gregor společně s garantem pražského centra MUDr. Václavem Pechou a koordinátorkou centra Zuzanou Bláhovou.

Celou akci skvěle moderovala Štěpánka Duchková, vydatně podporovaná svými dvěma syny a ochraňovaná jelenicí Helpínou, z Jeleních šperků, neboť růžová pomáhá a jelení s ní…. Z každého prodaného šperku růžové kolekce putuje 100 Kč do Mamma HELP. O významu růžového října a probíhajících projektech informovala Jana Drexlerová, ředitelka Mamma HELP.

V chladném počasí nás rozehřála kapela JEZ Country a přišel nám zazpívat i Roman Vojtek, a protože to byl pochod pro celou rodinu, vzal s sebou dceru i syna.

Ti, kteří zrovna nepochodovali, se občerstvovali u stánku s dobrotami, které připravily mammahelpky a Ovocný Světozor, partner akce. Od dobrot to byl jen skok do stánku Marionnaud, kde měly vizážistky napilno a bezplatně líčily účastnice akce.

Nejstarší (91)´a nejmladší účastnice (3,5) se těšily z dárků, které dostaly a každá nová pacientka, která se pochodu zúčastnila, obdržela krokoměr.

Srdečně děkujeme moderátorce a všem účinkujícím, kteří vystoupili pro dobrou věc, bez nároku na honorář. Děkujeme též hlavnímu partnerovi – Městské části Praha 3 a partnerům – Dům dětí a mládeže, Praha2, Jelení šperky, Marionnaud, Nová trojka, Ovocný světozor, Spokey a mediálnímu partnerovi, kterým byl Český rozhlas.

A samozřejmě největší dík patří všem, kdo na akci přišlí, podpořili nás svou účastí a dobrou náladou. Na shledanou na 8. ročníku Pochodu pro Mamma HELP

 

 

 

 
Foto: Václav Holič