Avon pochod proti rakovině prsu 2015

15. ročník AVON Pochodu projde Prahou v sobotu 6.6.2015.
Ze Staroměstského náměstí vyrazíme ve 12:00 a zamíříme nově na Rohanský ostrov.

Díky lidské solidaritě se každoročně koná růžový AVON Pochod, kterého se účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.

Projekt AVON proti rakovině prsu můžete podpořit zakoupením předmětů s růžovou stužkou u AVON Lady nebo v růžovém e-shopu.

Trasa

AVON Pochod –  plný solidarity, naděje a optimismu startuje ve 12:00 ze Staroměstského náměstí a cílem je tentokrát Rohanský ostrov. Po dlouhých letech tak mění růžový pochod trasu!

15. AVON Pochod vyrazí ze Staroměstského náměstí, Pařížskou ulicí, náslědně se stočí na nábřeží, projde Karlínem okolo budovy Amazon, kde má sídlo společnost AVON, a dojde do areálu golfového odpaliště na Rohanském ostrově, kde bude probíhat program.

Trasa má necelých 5 km – zvládnou ji i malé děti, rodiče s kočárky či vaši čtyřnozí miláčci.

Avon pochod proti rakovině prsu

Program

Cílem AVON Pochod je premiérově Rohanský ostrov, kde se mohou návštěvníci těšit na skvělou atmosféru, zónu pro děti, stany parterů plné aktivit a dobré zábavy i na vystoupení Janka Ledeckého, skupin Chinaski a Děda Mládek Illegal Band a na závěr na Severočeskou filharmonii a koncert Davida Deyla, Moniky Absolonové a Tonyi Graves.

program

 

Více informací na www.zdravaprsa.cz

 

Avon pochod proti rakovině prsuq