Dnes je Mezinárodní den štědrosti – Giving Tuesday

Giving Tuesday, světový svátek dárcovství, podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky. Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, oslavuje se vždy v úterý následující po dni díkůvzdání a nákupním šílenství na Black Friday. Letos Giving Tuesday připadá na úterý 27. listopadu 2018, kdy otevírá charitativní sezónu před Vánoci. Podpořit Mamma HELP můžete zde.

Giving Tuesday, světový den dárcovství, který se ve světě slaví od roku 2012 a do České republiky se dostal o 4 roky poté a my jsme od loňska jeho součástí. Letos se tedy již podruhé účastníme této skvělé filantropické akce # GivingTuesdayCZ, při které se snažíme sehnat finanční prostředky na psychologickou podporu žen a jejich rodin bojující s rakovinou prsu. Tato akce se šíří především přes sociální sítě. Letos tento den připadá na úterý 27. listopadu.

Verča Giving Tuesday

Veronika Louvel píše:

„Když jsem onemocněla rakovinou prsu, bylo mi 39 a mým dvěma dcerám 5 a 9 let. Bylo to náročné období nejen pro mě, ale pro celou rodinu včetně dětí. Když jsem jednou v čekárně na onkologii viděla letáček Mamma HELPu “ Říct to dětem“ neváhala jsem a zavolala a domluvila si schůzku. Sezení s paní psycholožkou a prostředí centra bylo velmi příjemné, dcerám dost pomohlo. Se starší dcerou, která mou nemoc nesla vzhledem k věku hůř, jsem se za paní psycholožkou ještě jednou vrátila. Tímto jí za její pomoc mě a hlavně mým dcerám velmi děkuji. A takto pomáháme všem, promluvit si s našimi terapeutkami může každý, zdarma a bez objednání.“

Giving Tuesday