Florbalistky Bohemians při nedělním utkání podpoří boj proti rakovině prsu

Extraligové hráčky Bohemians nečeká v neděli pouze utkání v nejvyšší soutěži proti Jičínu. V rámci zapojení do projektu Měsíc v růžové, budou bojovat proti rakovině prsu.

V nejvyšší domácí soutěži žen se florbalistky Bohemians v neděli odpoledne utkají se soupeřkami z Jičína, které aktuálně okupují 7. pozici v extraligové tabulce. To klokanky jsou na 3. místě a do zápasu půjdou jako favorit.

V posledních 4 utkáních tým zelenobílých slečen vždy naplno bodoval a dělá všechno proto, aby si vybojoval co nejlepší pozici pro play-off.

Na druhé straně bude stát Jičín, který prohrál dvě poslední utkání s Chodovem a Vítkovicemi a rád by alespoň z Děkanky odvezl nějaký ten bod.

Jičín se bude spoléhat zejména na Gabrielu Žůrkovou, která v zelenobílém dresu odehrála několik sezón a byla nejproduktivnější hráčkou extraligy.

Hráčky navíc podpoří projekt Měsíc v růžové, který bojuje proti rakovině prsu a k utkání bude připraven bohatý program pro malé i velké diváky. Jak už název projektu prozrazuje, pražská sportovní hala se tentokrát převleče do růžových barev. Výtěžek ze vstupného navíc poputuje na konto projektu.

Po utkání žen navíc proběhne zápas florbalistů Bohemians, kteří vyzvou otrokovické pantery. I tentokrát nás tedy čeká dvojutkání dvou nejvyšších florbalových soutěží, kdy se diváci mohou těšit na špičkový florbal.

Nedělní program – 23.10. 2016:

15:00 – FbŠ Bohemians vs. FBK Jičín – Extraliga žen

18:00 – FbŠ Bohemians vs. Panthers Otrokovice – Tipsport Superliga

VOLNÁ VSTUPENKA:

vstupenka

florbal