FOX GALLERY

Rakovina prsu je téma, které pronásleduje nás všechny ženy, i proto nás oslovuje a rádi se k růžovému měsíci boje proti ní připojujeme.

Přejeme si, aby bylo méně žen, které boj s rakovinou musí vést. V případě, že jim takovýto vetřelec vstoupí do života, přejeme sílu a odvahu v boji s ním.

Po celou dobu měsíce října všem ženám poskytujeme slevu 5 % na nákup šperků. Ženy Mamma HELPu mají u nás slevu 10%.

Přijďte si k nám udělat radost. V týdnu od 7. – 13.10. 2013 probíhá v galerii výstava zvaná Kolektivní laboratoř, v tomto čase u nás najdete pestrou nabídku uměleckých šperků autorů seskupení UNOSTO. Výstava UNOSTO šperků potrvá do konce měsíce.

Milé dámy, ženy, dívky na viděnou ve FOX v Křemencově 6, těšíme se na VÁS…

FOX Gallery najdete v pražské Křemencově ulici. Prostor galerie představuje české umění a design v podobě expozic, workshopů, na blogu a v časopise FOXMAG LIFE magazín. Projekt se snaží motivovat veřejnost k uvědomění si, že umění je každodenní součást našeho života.

FOX – LIFE IS ART! www.foxgallery.cz Ve FOX najdete: expozici uměleckých šperků UNOSTO, objekty a sběratelské šperky ateliéru K.O.V., kolekci nábytku LUGI, dále obrazy Michala Nesázala, skleněné sochy Ivany Šrámkové, modely módních návrhářek Heleny Mertlové, Leeda Fashion a kožené doplňky Evy Vontorové.