IGY podporuje Říjen v růžové

Akce platí od 1. 10. 2018 do 31. 10. 2018

#pinktobervigy

Měsíc ŘÍJEN je na celém světě měsícem prevence rakoviny prsu a podpory nemocných žen. Tato myšlenka – Breast Cancer Awareness Month – vznikla v roce 1985 v USA. Jde tedy už o více než 30 let dlouhou tradici. Cílem je podpořit prevenci a také ukázat, jak se s nemocí potýkají ženy, které potkala. Tradičním symbolem se stala růžová stužka a hlavně samotná růžová barva, proto se také ujal název pro tuto osvětu „pinktober“ aneb česky „Říjen v růžové“.

Na vyjádření podpory Října v růžové zahalí IGY svou unikátní fasádu na celý měsíc do syté růžové barvy. „Převlečený“ do růžova je i infostánek u hlavního vchodu do IGY. Připojíme se tak k iniciativě Mamma HELP, která, prostřednictvím svých 8 center po celé České republice – jedno z center sídlí přímo v Českých Budějovicích – nabízí pomoc ženám v boji s rakovinou prsu, a jejich blízkým.

#pinktobervigy díky CAFÉ INFINITY a dm drogerie markt

Zakoupením speciální edice LATE MACHIATO v CAFÉ INFINITY v IGY v období od 1. do 31. 10. 2018 za 76 Kč přispějete 10 Kč na provoz MAMMA HELP Centra v Českých Budějovicích a navíc dostanete jako poděkování růžový lak trend IT UP od společnosti dm drogerie markt.

Zapojíte se i vy?

Přijďte se dozvědět více o MAMMA HELP Centru v Českých Budějovicích – v pondělí 8. 10. od 15 do 18 hodin bude mít centrum stánek přímo v CAFÉ INFINITY.

IGY