Jak jsme slavili naše 20. výročí v pražském Diplomatu

Díky hotelu Vienna HOUSE DIPLOMAT PRAGUE a řadě dalších partnerů jsme se mohli sejít ve čtvrtek 17. října na velkém galavečeru s našimi dlouholetými i novými podporovateli, partnery, přáteli z řad lékařů i sympatizantů a poděkovat jim za jejich přízeň.

Z četných ohlasů i našich pocitů už víme, že se večer opravdu vydařil. Všichni kromě připraveného programu ocenili zejména velmi vřelou neformální atmosféru včetně občasné kapky dojetí.
Spolu s již dlouho „naší“ Štěpánkou Duchkovou, která nás pak provázela celým programem, hosty přivítal osobně ředitel hotelu pan Marek Páleník, a večer otevřela svými písněmi Marie Puttnerová s kytarou. Pak už se ujal slova MUDr. Václav Pecha a následně i naše ředitelka Mgr. Jana Drexlerová, kteří spolu před 20 lety Mamma HELP zakládali. Zavzpomínali, jak to všechno bylo a co se za těch 20 let změnilo, pro leckoho v sále byly některé informace zajímavým překvapením, jak vyplynulo z pozdějších debat u vína a kávy s perfektními zákusky. Slovo dostaly také doc. MUDr. Lenka Foretová, Ph.D., z Masarykova onkologického ústavu v Brně, jedna z našich osmi odborných garantů Mamma HELP center, a Mgr. Marie Zemanová, klinická psycholožka, která se už od počátku Mamma HELP stará o duševní pohodu našich terapeutek a také je pro tuto náročnou práci připravuje.

Večerem nás dál provázely nejen písně Marie Puttnerové, ale i kapela ZATRESTBAND – opravdového bigbandu z Třeště, s báječným kapelníkem Petrem Píšou. Velký úspěch měla také módní přehlídka Vyšší odborné školy oděvního návrhářství, kterou pod názvem PRVNÍ POKUS uvedl profesor, oděvní výtvarník a stylista Česlav Jaroš, akademický malíř.

Během večera probíhala tichá dražba zajímavých artefaktů, od obrazů přes fotografie, vstupenky do divadla, CD až po slivovici, které Mamma HELPu věnovali další přátelé, významní či zatím méně známí umělci. Dražba na místě vynesla přes 60 000 korun.

Samostatnou kapitolu činí výtečné občerstvení, které připravili šéfkuchaři hotelu a jako překvapení jsme dostali krásný dort! Fotografie jsou jistě výmluvné, škoda, že nejde ochutnat….
Každý z hostů si odnášel kromě hezkých zážitků naši tašku s dárky od nás – největší úspěch měl asi náš nový hrníček – i od našich partnerů.

Děkujeme všem partnerům tohoto večera, vedle Vienna HOUSE DIPLOMAT PRAGUE jde o firmy AMOENA, AVON Cosmetics Česká republika., Bidfood, Český porcelán Dubí, Heineken, Julius Meinl, Coffee Intl., Karlovarské minerální vody, KBJ Velkoobchody, Kosmetika CAPRI, LE & CO, Mamodiagnostické centrum Praha 5 Waltrovka, PROQIN, VOŠON, Vinařství Mikrosvín Mikulov, VINAŘSTVÍ SONBERK, Vinum Bonum.

Fotogalerie

 

Naši partneři

Vienna House
Vienna House Diplomat
Kosmetika Capri
Sonberk
Julius Meinl
KBJ velkoobchody
LE CO výroba uzenin
Heineken
amoena
Mamodiagnostické centrum Waltrovka
Mattoni
Vinum Bonum
AVON
Mikrosvín Mikulov
Proqin