Jana Drexlerová z Mamma HELP: „Milí přátelé, tak už jsme to odtajnili!“

A co? Náš nový spot, na podporu individuálního bezplatného poradenství pro ženy s rakovinou prsu a jejich blízké.

Spot vám ukáže, jakou pomoc od nás ženy mohou očekávat. Někdy si to totiž nedokáží představit a zbytečně váhají nás oslovit. Hlavní postavou nového spotu je záměrně partner nemocné ženy, protože její onemocnění dopadá na celou rodinu. Ve spotu můžete vidět skvělé herce Matyáše ŘezníčkaJanu Pidrmanovou a Natašu Burger. Komentář namluvil Petr Rychlý. Spot uvidíte – i když jen v jeho podstatně kratší verzi – ve vysílání České televize 1, a to od 12. do 25. února.

 

A jak jsme spot představili? Na tiskovce.

 

Tisková konference

 

Tisková konference proběhla 6. února a naše velké díky patří našim hostům, kteří byli tak laskaví a přišli nás podpořit. Naše pozvání přijali předsedkyně České onkologické společnosti ČSL JEP, přednostka onkologické kliniky FN Motol doc. MUDr. Jana Prausová Ph.D., MBA, klinická psycholožka a psychoterapeutka Mgr. Marie Zemanová, odborná garantka projektu individuálního poskytování péče ženám s rakovinou prsu v Mamma HELP centrech, herec Národního divadla pan Matyáš Řezníček a paní Iva Pšeničková, zástupkyně společnosti Young & Rubicam. Potěšilo nás, že v publiku byli i další odborníci, kteří se k naší práci pro pacientky na místě vyjádřili a nabídli nám pomoc, jako například doc. MUDr. Petra Tesařová z onkologické kliniky VFN, zástupci mamodiagnostických pracovišť Medicon, a. s. a EUC clinic, Ministerstva zdravotnictví, pojišťoven, farmaceutických i dalších firem, nadací a dalších našich dlouhodobých partnerů a přátel.

Velké díky za podporu
  • agentuře Young & Rubicam za natočení spotu,
  • hotelu Vienna House Andel’s Praha za laskavou možnost uspořádat tiskovou konferenci v tomto sále, včetně občerstvení,
  • Střední a Vyšší odborné škole reklamní a umělecké tvorby Michael za poskytnutí ukázky z fotografických výstav Michael for Mamma HELP,
  • časopisu Moje psychologiekosmetice Sunnyspolečnosti Marionnaud Praha za dlouhodobou spolupráci. A v neposlední řadě České televizi, která spot v krátké verzi bude vysílat pod dobu 3 týdnů.

Vaše Jana Drexlerová

 

Zdroj: http://dmhalo415.eu/jana-drexlerova-mamma-help-mili-pratele-uz-odtajnili/