Již třetí ročník zahájíme 2.10.2015!

Přidej se k nám v prevenci a boji proti rakovině prsu

O akci Měsíc v růžové

V zahraničí se tradice října v růžové barvě, která symbolizuje boj proti rakovině prsu, udržuje již 30 let.

Projekt Měsíc v růžové si klade za cíl připomenout, že zdraví je na prvním místě a je třeba o něj dbát a zároveň zvýšit informovanost o této problematice mezi populací. Díky prezentaci akce ve všech našich obchodních centrech se návštěvníci mohou dozvědět důležité informace přímo od Mammahelpek, pacientek sdružení Mamma HELP, které své zkušenosti předávají všem zájemcům ochotně a zdarma. I letos přijdou projekt podpořit známé osobnosti a i letos jsme připravili zajímavé programy pro návštěvníky. V Liberci a v Praze Letňanech najdete znovu výstavu laviček, které pomalovali známé osobnosti, v loňském roce to byla např. Chantal Poullin nebo Jan Saudek, letošní osobnosti vám prozradíme později.

Abychom co nejvíce podpořili sdružení Mamma HELP, proběhne několik aktivit, které si kladou za cíl získat co nejvíc finančních prostředků právě pro Mamma HELP, aby se mohla otevřít další pobočka. Kromě klasické sbírky znovu proběhne aukce pomalovaných laviček – odkaz na aukci včas připojíme.

OC Letňany a Forum Liberec věnuje 10% z částky za prodané šeky (1.000,- Kč v OC Letňany a 500,- Kč ve Foru Liberec) v měsíci říjnu sdružení Mamma HELP.
Mammahelpky budou prodávat speciální edici růžových vín od moravských vinařů, kterou zajistil partner Ford.

Další programy budeme postupně doplňovat včetně osobností, které přijdou na jednotlivá místa projekt podpořit.

Vaše obchodní centrum Letňany