Káva DXN pro Mamma HELP

Ochutnat tuto kávu a dozvědět se více o jejím příznivém účinku na zdraví můžete přímo na Královském maratonu města Písek v sobotu 5.10.2019.

Pan Josef Vlček, který se zasloužil o její zavedení na náš trh, je tak laskav a část výtěžku z prodeje této kávy v měsíci říjnu již druhým rokem věnuje na provoz Mamma HELP centra v Českých Budějovicích. Velice si vážíme jeho pomoci!

Káva DXN je vyrobena podle ojedinělé receptury z nejkvalitnější  kávy a extraktu z Reishi.

Na rozdíl od běžné kávy, DXN káva působí zásadotvorně. Navíc z každého šálku získá váš organismus dávku blahodárně působící rostliny Reishi.

Váš šálek kávy se tak stává Vaší tajnou zbraní proti nemocem.

DXN káva neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak. Mohou ji pít i lidé, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem.

Reishi (nazývaná lesklokorka lesklá, latinsky Ganoderma Lucidum, čínsky Lingzhi) obsahuje téměř 200 pro náš organizmus důležitých, výživných látek. Nejdůležitější z nich je organické germanium, které v přírodě patří mezi nejléčivější účinné látky. Reishi zlepšuje všeobecný stav organizmu.

DXN je největším světovým výrobcem kávy s Reishi. Ve více než 100 zemích světa se prodávají její výrobky, má více než 4 milióny stálých zákazníků, kteří denně používají DXN produkty.

Káva s Reishi neobsahuje žádná umělá barviva, ani konzervační a chuťové látky.

Více informací o této kávě, získáte na webových stránkách, na fc, nebo přímo u p.Josefa Vlčka na tel +420 728 732 759.