Koncert Václava Neckáře zakončil Měsíc v růžové v OC Letňany

Mammahelpky: Děkujeme našim partnerům za úspěšný Měsíc v růžové!

Praha, 3. listopadu 2014 – Celkem 234.780 korun půjde na boj proti rakovině prsu díky projektu Obchodního centra Letňany s názvem Měsíc v růžové a časopisu Moje psychologie vydavatelství Mladá fronta. Výtěžek z projektu bude věnován na podpůrnou péči při onemocnění rakovinou prsu, kterou v České republice poskytuje pacientkám sdružení Mamma HELP. Celou akci zakončil koncert ikony česko-slovenské popmusic Václava Neckáře s kapelou Bacily.

„Jelikož se jednalo již o druhý ročník, přijali návštěvníci „růžové“ aktivity v OC Letňany velmi vstřícně, o čemž svědčí zájem o koupi dárkových šeků i ochota přispět sdružení Mamma HELP koupí drobností v jejich stánku či příspěvek do kasičky,“ uvedla Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco. „Z prodeje dárkových šeků jsme získali 61.280 Kč a nyní čekáme na informaci, kolik bylo vybráno do kasiček ve všech našich obchodních centrech. Hlavním partnerem akce byl časopis Moje Psychologie vydavatelství Mladá fronta, které stejně jako loni věnovalo 10% z inzertních příjmů sdružení Mamma HELP. Letos navíc přispívá korunou z každého prodaného časopisu Moje Psychologie a navíc letos připravilo speciální projekt LAVIČKY, do kterého se zapojilo deset předních českých umělkyň a umělců. Každý z nich autorsky graficky ztvárnil LAVIČKU tak, aby kolemjdoucím lidem připomněla, jak důležitý je boj proti rakovině prsu. Všech deset laviček bylo prodáno v internetové akci, jejích výtěžek přes 30.000,- Kč, jde taktéž sdružení MammaHELP. Všem, kteří nezůstali k situaci nemocných žen a jejich rodin lhostejní a jakkoliv projekt Měsíc v růžové podpořili, patří náš vřelý dík,“ dodala Nejtková.

Projekt Měsíc v růžové napomáhal šířit povědomí o problematice rakoviny prsu a upozorňoval na důležitost prevence a význam včasné diagnostiky. Jeho součástí byly nejen tematické přednášky a setkání s odborníky, ale také aktivity podporující zdravý životní styl. Projekt proběhl během října v 6 městech ČR, takže osvětu se podařilo rozšířit za hranice Prahy. OC Letňany navazuje s projektem Měsíc v růžové na podobné osvětové programy pomáhající s onemocněním rakoviny prsu, které mají v zahraničí již dvacetiosmiletou tradici a u nás se rovněž postupně dostávají do povědomí.

O Obchodním centru Letňany

Obchodní centrum Letňany bylo postaveno v roce 1999. Toto největší obchodní centrum v České republice s rozlohou přes 125 000 m2 patří mezi TOP 40 obchodních center v Evropě. Návštěvníci zde mohou nakupovat ve více než 180 obchodech. Největší zastoupení mají obchody s módou a módními doplňky. Centrum nabízí také bohatý výběr obuvi, sportovního vybavení, hraček a výrobků pro péči o krásu a zdraví. Návštěvníci zde najdou nejmodernější hypermarket Tesco  u nás. Mohou využít také řady služeb – od květinářství, přes cestovní kanceláře až po kadeřnictví či čistírnu. Mezi nakupováním mohou lidé navštívit sportovní centrum, aquacentrum, multikino, Skydive arénu či se občerstvit v některé z kaváren či restaurací. Více informací o OC Letňany naleznete na www.ocletnany.cz.

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

Renata Nejtková, Group Mall Marketing Manager Tesco Stores ČR a.s.

tel. +420 725 839 991, e-mail: rnejtkov@cz.tesco-europe.com

Měsíc v růžové

Měsíc v růžové

Měsíc v růžové