Kosmetika Capri pro onkologické pacienty

Na přednášce české společnosti Kosmetika Capri, která produkuje kosmetické přípravky podle vlastních receptur, jejichž základem jsou vzácné složky kozího mléka, jsme se sešly v hojném počtu. Tyto výrobky jsou vhodné pro onkologické pacienty v průběhu léčby i pro ty, kteří již náročnou onkologickou léčbou prošli. Společnost má za sebou 25 letou zkušenost, během které vynalezli přes 80 účinných receptur. Ty se v praxi velice osvědčily.

V průběhu přednášky paní Zuzany Kučerové jsme se dozvěděly o významu kozího mléka v kosmetice.  Pro kosmetické účely jsou z kozího mléka vhodné především tyto složky: tuk, syrovátka, tvaroh a kolostrum.  Své výrobky mají zařazené do dvou značek. Exkluzivní značková kosmetika Le Chaton obsahuje to nejlepší z přírodních produktů a zaručuje maximální zklidnění pleti a minimální alergické reakce. Značka La Chèvre  je kromě složek kozího mléka doplněna o suroviny mořského původu a rostlinnými extrakty. Všechny přípravky jsou navrženy tak, že nezatěžují výrobu ani životní prostředí  – obaly jsou 100 %  recyklovatelné a podporují chov koz.

Během přednášky jsme mohly vyzkoušet vzorek výrobku, o kterém paní Kučerová právě mluvila. Jako dárek jsme si některé ze vzorků na konci přednášky mohly odnést domů. Každá z nás měla možnost poradit se , jaký výrobek je pro ni vhodný . Některé výrobky jsme si mohly koupit na místě. A že o ně byl velký zájem! V případě, že požadovaný výrobek dámy s sebou neměly,  během krátké doby je všem ochotně zaslaly.

Tímto způsobem jsme se dozvěděly o kosmetice, která není v obchodech běžně k dostání a je velice kvalitní.

Milena