Kusmi Tea podporuje boj proti rakovině prsu

Společnost Kusmi Tea podporuje již třetí rok akci Růžový říjen francouzské asociace Le Cancer du Sein Parlons – en! („Promluvme si o rakovině prsu“). Právě říjen je měsícem boje proti rakovině prsu, se kterou se potýká stále více žen na celém světě. Společnosti Kusmi Tea není toto téma lhostejné a vždy podporovala rozvoj žen a jejich komfort ve věcech, které jsou pro ně důležité. Není divu, protože ženy mají mezi jejími zaměstnanci na Dálném východě sedmdesátiprocentní podíl.

Jakou formou probíhá podpora? Po celý říjen bude část výtěžku z prodeje čajových směsí Sweet Love a Rose Green Tea věnována asociaci Le Cancer du Sein, Parlons –en!, která byla založena v roce 1994 společností Estée Lauder a časopisem Marie Claire s cílem pomáhat v prevenci rakoviny prsu a podporovat výzkum této nemoci. Kromě toho společnost Kusmi Tea vytvořila zcela novou limitovanou edici hrnečku k Růžovému říjnu, jehož prodej bude dalším finančním zdrojem na podporu nadace.

Hrneček je ozdobený ikonickými čajovými květinami Kusmi Tea, které vytváří srdce symbolizující štědrost. Je ideálním sběratelským kouskem a dárkem, kterým můžete potěšit nejen sebe, ale i své blízké. A především jeho nákupem přispějete na boj proti rakovině prsu.

Letos se společnost Potten & Pannen – Staněk, která je výhradním dovozcem produktů značky Kusmi Tea pro ČR a SR, spojila spolu s naší organizací Mamma HELP, která sdružuje pacientky s rakovinou prsu a ztotožňuje se s myšlenkou „Růžového října“. V buticích Kusmi Tea na Novém Smíchově a Chodově můžete nákupem čajových směsí Sweet Love a Rose Green Tea nebo originálního hrnečku z limitované edice Mamma HELP podpořit.  Od 9. 10. do 15. 10. 2017 totiž věnuje společnost Potten & Pannen – Staněk 10% z každého prodaného produktu vybraných čajových směsí a hrnečku pacientské organizaci Mamma HELP.

Za připojení se k Říjnu v růžové a naši podporu společnosti Potten & Pannen – Staněk moc děkujeme.

kusmi