Lucerna na růžovo – 1. ročník plesu pro Mamma HELP

Buďte součástí krásného projektu = buďte „NA RŮŽOVO“

Dne 31.10.2015 od 19 hodin

Vstupenky kupujte u Hanky Jírovcové, tel.: 739 632 884, e-mail: praha@mammahelp.cz

Vstupenky jsou také v prodeji v síti Ticketpro >>

Lucerna na růžovo

 

Moderátory večera jsou Adélka a Dalibor Gondíkovi

Během večera potěší nejen hudba k tanci a poslechu skrze největší profesionály v oboru, ale mnoho zajímavých hostů a známých osobností. Jistě vás potěší také losování o zajímavé ceny a tichá aukce ve prospěch Mamma HELP :-)

Ples v Lucerně podpoří

Laďa Kerndl

Laďa Kerndl

Vladimír (Laďa) Kerndl se narodil 16. 5. 1945 v Brně. Vyučil se nástrojařem a vystudoval strojní průmyslovou školu.
Následně vystudoval hudební školu – obor klavír. Od 7 let přitom hrál na housle, kytaru, klavír a skončil jako bubeník a zpěvák.
Neustále poslouchal jazz a swing. Tato hudba se mu stala vlastní a zůstal u ní dodnes.
K příležitosti “LUCERNA NA RŮŽOVO” – 1. ročník plesu pro MammaHELP nejen daruje osobní předmět do tiché aukce, ale také osobně přijede zazpívat krásné songy.

Laďa Kerndl

lada2

www.ladakerndl.cz
www.facebook.com/ladakerndl

Karel Gott

Karel Gott

foto Lenka Hatašová

Mistr Karel Gott projekt “NA RŮŽOVO” podpořil a osobně věnoval do aukce pro Mamma HELP stříbrnou medaili.

Karel Gott

Andrea Ehret

Andrea Ehret

Andrea Ehret je slovenská malířka, lektorka a arteterapeutka žijící v Praze.
Její expresivní díla si našla cestu do soukromých sbírek po celém světě.
K příležitosti “LUCERNA NA RŮŽOVO” – 1. ročník plesu pro MammaHELP vytvoří originální dílo, které bude vydraženo v tiché aukci.

Darovaný obraz je namalován přímo pro tuto událost. Je to olej na plátně, diptych – dva na sebe navazující obrazy 100 x 70cm, celkový rozměr tedy 140 x 100 cm.

andrea
www.andreaehret.com
www.facebook.com/InTheCircles

Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová

“Ze světa dětí do světa dospělých”

Tuto knihu napsala moje máma s novinářkou Leou Slámovou v době, kdy onemocněla rakovinou prsu. Prodělala operace, chemoterapie a ozařování. Je tomu již 10 let co vyhrála boj s touto zákeřnou nemocí. Knihu mi věnovala mi k mým 18. narozeninám. Dovoluji si jeden výtisk věnovat do dnešní dražby.

Tereza Kerndlová

Martin Kraus

Martin Kraus

Herec Martin Kraus alias “český Belmondo” si pro aukci v Lucerně přichystal speciální dárek. Věnuje poukaz na “Projížďku na koni s českým Belmondem” v malebném okolí Milešova.

Takže pokud se chcete osobně projet na koni s tímto sympaťákem, klikněte na odkaz a objednejte si vstupenky do Lucerny…. protože právě tam budete mít možnost tenhle poukaz vydražit.

Vstupenky kupujte ZDE:

Lucerna na růžovo v síti Ticketpro

Martin Kraus

Vlaďka Dobiášová

Vlaďka Dobiášová

“Mám ráda černobílé filmy a barevný život,” říká Vlaďka Dobiášová, která v roce 1991 založila vlastní agenturu a od té doby se věnuje tomu, co až dosud bylo pouze jejím koníčkem – sběratelství, propojené s podnikáním. Díky sběratelské vášni spojené s výtvarným cítěním se můžete v rámci 1. ročníku plesu “NA RŮŽOVO” těšit na dobovou přehlídku spodního prádla.

František Procházka

František Procházka

Trumpetista a zpěvák František Procházka se věnuje repertoáru Louise Armstronga, na kontě má nespočet vystoupení v televizích a hostování se známými umělci, big bandy i jazzovými kapelami. Jeho show je ozdobou každé společenské akce a hudební lahůdkou nejen pro milovníky jazzu. Koncerty jsou doplněny přehlídkou dámských dobových klobouků.

www.armstrongrevival.cz