Mammahelpky budou i letos “Plavat prsa” v sobotu 12. října

  • Praha: Aquacentrum Lagoon Letňany, 10:00 – 15:00
  • Brno: Koupaliště Slavkov u Brna, 9:00 – 14:00
  • Zlín: Lázně Zlín, 13:00 – 16:00

Akcí „Plaveme prsa!“ se Aliance žen s rakovinou prsu zapojuje již potřetí k aktivitám spojeným se Dnem pro zdravá prsa vyhlašované koalicí Europa Donna každoročně 15. října

Již potřetí organizuje Aliance žen s rakovinou prsu celostátní akci pro veřejnost se symbolickým názvem „Plaveme prsa!“, kterou se zapojila do mezinárodní kampaně Den pro zdravá prsa vyhlašované koalicí Europa Donna.

Smyslem této akce, která se letos uskuteční v sobotu 12. října 2013, je upozornit na dobrou prognózu v případě včasné léčby zhoubného nádoru prsu, na možnosti kvalitního života vyléčených žen a na význam podpory v průběhu léčby i po ní.

Letos „Prsa“ poplavou pacientky z 19 organizací ve 14 městech, a to v Praze, Opavě, Mostě, Brně, Krnově, Liberci, Ostravě, Zlíně, Českých Budějovicích, Vsetíně, Benešově, Domažlicích a České Lípě.

Nad akcí převzal záštitu ministr zdravotnictví ČR, primátor hlavního města Prahy Tomáš Hudeček a Mgr. Miroslav Kašný, náměstek primátora města Zlína.

Přijdou nás podpořit a poplavou s námi: Markéta Jakšlová (Verona) a Jacob MC ze Skyline

JAKUB BÍNA alias JACOB MC (Skyline)

Jakub Bína je jedním z těch, kteří se nezastaví. Žádná překážka pro něj není dost vysoká a hudba i sport naplňují jeho život ze sto deseti procent. Jako MC Jacob vystupuje pravidelně se svojí skupinou Skyline – ti letos zahráli snad na všech velkých festivalech, zanedlouho také odstartuje jejich podzimní turné k již šestému albu skupiny, které dostalo název Fairytapes. Coby osobní trenér pomáhá v současné době zpět do kondice Mariovi Jarkasovi, bývalému několikanásobnému mistrovi v čínském boxu a kickboxu. Jejich společné snažení můžete sledovat v rámci pořadu Zpátky na vrchol, který je vysílán na Stream.cz.
www.skylineweb.cz
www.stream.cz/zpatkynavrchol

Jacob

MARKÉTA JAKŠLOVÁ (Verona)

Markéta Jakšlova je především zpěvačkou dua Verona, ovšem za dobu své hudební kariéry se postupně dostává i do autorské role projektu Verona, který na scéně působí přes 11 let, a to ve stejném složení čili Markéta Jakšlová a Peter Fider. Jejich hudba byla původně spíše tanečního rázu, postupem času dvojice začala více experimentovat a stírat hranice mezi taneční a popovou hudbou i dalších žánrů. Zpívají jak česky pro domácí publikum, tak anglicky pro zahraniční příznivce. Momentálně připravili nový singl a chystají i nové album. Markéta je společenská, veselá a sportovně založená.

Verona

Pozvánka

Plaveme prsa

Plaveme prsa