Maraton v líčení aneb krásou proti rakovině

V sobotu 21. 10. se v OC Šantovka konal pod vedením paní Miloslavy Koutné a jejího týmu vizážistek, kadeřnic a masérů již druhý ročník Maratonu v líčení. Návštěvníci OC Šantovka se za symbolickou stokorunu mohli během dne nalíčit, namasírovat nebo využít služeb kadeřnic.

Přemýšlím, komu poděkovat nejdříve. Všichni byli vážně skvělí! Lidé s dobrým srdcem, kterým pomoc druhým a věnovat svůj čas na dobrou věc není cizí pojem. Všem bych vám za tým olomouckých mammahelpek chtěla moc poděkovat. Kdo se zúčastnil, má zážitek, na který se jen tak nezapomíná. My mamamhelpky jsme se samozřejmě nechaly také nalíčit, namasírovat a některé se rozhodly a vytvořily si nový podzimní účes. Na chvíli jsme si zahrály i na modelky, a tak jsme si před fotografem rády zapózovaly! Zkrátka jsem si tu sobotní krásu, užily se vším všudy.

Výtěžek z akce byl 14. 805 korun a podpořilo nás 112 lidí.

Ráda bych ještě poděkovala panu Shinerovi z restaurace Lobster, který nám věnoval 10 vstupenek na workshop s šéfkuchařem Jaroslavem Klárem, který se bude konat v neděli 29. 10. Vstupenky byly slosovatelné a tak jsme některým z vás, kteří jste se maratonu v líčení zúčastnili, udělali na závěr dne radost v podobě workshopu na téma bezlepková strava.

Velké díky holky, byly jste vážně skvělé, všechny!!!!!

Karla