Měsíc v růžové a únikové hry v OC Silesia

Pokud se Vám hra bude líbit,můžete podpořit naší pacientskou organizaci Mamma HELP. Na místo vstupného tak můžete dobrovolně přispět libovolnou částkou na zkvalitnění života ženám s rakovinou prsu a to přímo u únikových místností.

Co je úniková hra?

Úniková hra je druh interaktivní zábavy, kde pomocí logiky, důvtipu a spolupráce v týmu řešíte záhady, šifry a skryté hádanky, které vás v případě úspěšného řešení dovedou k úniku z místnosti.

Únikovka

Připravili jsme pro vás 3 nové místnosti:

  • AGENT007
  • STŘEDOVĚKÝ KAT
  • Dr.SMRT

S AGENTEM 007 (na prostoru 3x6m) se vžijete do role slavného agenta a jeho dobrodružný svět. STŘEDOVĚKÝ KAT (na prostoru 3x3m), toto povolání se dědilo z otce na syna, kteří byli na okraji společnosti. Nahlédněte do pracovny kata a dokončete všechny úkoly. Obě hry jsou vhodné pro dospělé i děti od 10 let. Děti musí mít dozor jednoho dopělého. Třetí místnost Dr.SMRT se rozkládá na prostoru 3×6 m a je vhodná pro dospělé a děti nad 13 let. Odhalíte brutálního vraha a porcovače lidských těl? Najděte stopy, které zanechaly doktorovo oběti. Pokud se únik hráčům podaří, ihned získají nějaký zajímavý dárek. Doba na únik z každé místnosti je cca 20 minut.

Pokud se Vám hra líbila, pomozte nám a podpořit pacientskou organizaci Mamma HELP. Na místo vstupného tak můžete dobrovolně přispět libovolnou částkou na zkvalitnění života ženám s rakovinou prsu a to přímo u únikových místností.

Provozní doba her

Pondělí – pátek: 15.00–18.00 hodin
Sobota – neděle: 13.00–18.00 hodin

Rezervace na týden od 25. 10. – do 8. 11. budou spuštěny dne 22. října (od 15h) na adrese: http://escapezone.cz/#hry

Kontakt

Telefonní číslo pro případné dotazy: 777 556 551

Více informací

na webu OC Silesia