O lese v lese pro život

Uběhlo několik měsíců, kdy jsme se setkaly v Brně a na jedné z pasek Lesnického parku Podkomorské lesy u Brněnské přehrady jsme vysadily symbolický „Les pro život“. Pět set malých doubků a jak všichni víme, doubky jsou v dobré péči, rostou a dělají nám radost.

Protože dárků není nikdy dost a už vůbec ne, když se slaví 20. narozeniny, má brněnské Mamma HELP centrum  pro vás další dáreček, který je určen pro všechny.

V sobotu 21. září 2019 v deset hodin se sejdeme Pod Chvalovkou (49°13’15.652″N, 16°29’38.524″E) příchod od ulice Vejrostova.

Čeká nás stezka za poznáním s naučným výkladem o lese, která bude trvat přibližně dvě hodiny. Naučná a hravá procházka pro všechny věkové kategorie, jednotlivce a rodiny s dětmi. Cestou navštívíme i náš „Les pro život“, který dne 4. dubna 2019 zasadily ženy, které překonaly onkologickou léčbu.

Stezkou nás provede paní Ing. Petra Packová, Ph.D, Lesy České republiky, s.p.

Na místě srazu bude také promo stánek VZP ČR, kde si budete moci nechat změřit vaše tělesné hodnoty a budou připravené i drobné reklamní dárečky.

Společně si užijeme krásný podzimní den, plný pohybu, poznání, her a setkání.

I malé dítě ví, jak důležité je plnit sliby. A na jaře jsme si slíbily, že „náš les“ budeme co nejčastěji navštěvovat. Nyní máte všichni možnost, tak neváhejte a přidejte se k nám!

Děkujeme  našim partnerům, kterými jsou Lesy České republiky, s.p. a VZP ČR.

Monika Chábek