O5 a Radeček 1. října pokřtí desku a představí nový klip

Praha, 25. září 2015 – 1. října pokřtí O5 a Radeček album Best of, které mapuje jejich největší hity za 20 let působení. Křest proběhne od 20 hodin v Hard Rock Cafe Praha. Fanoušky čeká také premiéra nového klipu. Koncert je symbolickým zahájením říjnového Pinktoberu, kampaně proti rakovině prsu.

Od roku 1994 působí v jesenických horách kapela O5 a Radeček, která po více než dvaceti letech vydává cédéčko s výběrem největších hitů. Kapela od začátku roku dobývá rádiové žebříčky chytlavým československým duetem Vloupám se a právě tento hit stylově otevírá výběrovou kompilaci „Radečků“. Kompilace Best Of O5 a Radeček představuje šestnáct skladeb, které kapela složila v letech 1994 – 2014.

Zajímavostí nově chystaného Best Of alba skupiny O5 a Radeček je skladba Máš mě na svědomí. Vznikla jako demonahrávka v dobách, kdy kapela nahrávala v garáži, nyní zaujala producenta Jaye Raynoldse a dočkala se nové produkce.
Nové CD Best Of O5 a Radeček kapela pokřtí ve čtvrtek 1. října v Hard Rock Cafe Praha od 20 hodin. Návštěvníci se mohou těšit také na premiéru videoklipu Máš mě na svědomí od režiséra Martina Linharta.

„Máme za sebou nabitou letní sezónu, kdy jsme odehráli asi 50 koncertů. Ve čtvrtek nás tak nečeká jenom křest, ale po dlouhé době budeme hrát uvnitř v klubu a my se na to moc těšíme. Bude to jiné než open air hraní, budeme blíž fanouškům a tím, že tam budou jen naši fanoušci, čeká nás, doufejme, skvělá rodinná atmosféra. Hlavně jsme ale zvědaví na reakce na novou desku a také videoklip!“ dodává Ondřej Polák.

Výtěžek ze vstupného (100 Kč) podpoří celosvětovou kampaň Pinktober, která bojuje proti rakovině prsu, a konkrétně v České republice poputuje na konto organizace Mamma HELP. Ta jej použije na sérii svých preventivních přednášek pro veřejnost.

 

Další info o kapele: www.O5.cz

 

PR kontakt BrainZone Promotion
Larisa Blichová
739 592 931
larisa.blichova@brainzone.cz