Open air festival zaměřený na zdravý životní styl

Sobota 3.9. od 10 hodin v TJ Sokol Podolí, Praha 4

Zveme vás srdečně na open air festival zdravého životního stylu Den Zdraví, který v sobě spojí prevenci, zábavu a vzdělávání široké veřejnosti. V TJ Sokol Podolí a jeho zahradě bude připraven bohatý program od pohybových aktivit pro všechny cílové skupiny, přes preventivní přednášky a workshopy, po praktické i teoretické workshopy o racionálním stravování to vše s bohatým doprovodným programem.

VSTUP JE ZCELA ZDARMA

A co vás čeká?

JSME TO, CO JÍME:

Program zajišťuje Slow Food (Slow Food prosazuje místní produkty, domácí odrůdy plodin a upozorňuje na dávno zapomenuté recepty.)
Program kuchařský workshop zaměřený na saláty, dětské zdobení zdravých perníčků, dětský gastro workshop, přednášky o skladování potravin a racionální výživě.

POHYB A CVIČENÍ:

Cvičení pro rodiče s dětmi, lekce perského tance a salsy, Body and Mind cvičení, rehabilitační cvičení, cvičení pro seniory, tai čiPREVENCE NEMOCÍ A PÉČE O VLASTNÍ TĚLO: 

Zajišťuje Vyšší odbornou školou Zdravotnickou a Střední zdravotnickou škola, Studio Mísha a Mamma Help
Program: měření krevního tlaku, měření tělesného tuku, prevence zubního kazu pro děti i dospělé, hravá návštěva u lékaře pro děti, samovyšetření prsou, dermatoložka s dermoskopem a vyšetřením znaménekCELODENNÍ ZÁBAVNÝ PROGRAM:

Richard Nedvěd – trapnomagie, muzika po celý den – Robinson, Leona Gyöngyösi ,
NAOMI

GASTRO DOBROTY:

Domácí limonády, Ta Kavárna, Polífkárna s vynikajícími polévkami, Cucina Italiana – pravé italské těstoviny.
Množství stánků se zdravými dobrotami udělá radost každému strávníkovi, od malých dětí po rodiče.PARTNEŘI PROJEKTU:  

Mamma help, Slow Food a Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola. 5. května.

 

Akce je pořádána MČ Praha 4 v rámci místní Agendy 21 s podporou starosty Petra Štěpánka a zástupkyně starosty Ivy Kotvové (oba Trojkoalice/SZ). Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu hl. m. Prahy.
logapraha4
letakpraha4