Podpoř Mamma HELP a běž s Jacobem

Zkušený trenér Jakub Bína zve na

jakub

Na sobotu 15. 10. připadá Světový den boje proti rakovině prsu. Podpořte v tento den aktivity sdružení Mamma HELP, které pomáhá ženám s touto nemocí, a zapojte se do běhu lesoparkem v Letňanech. Ten povede zkušený trenér Jakub Bína (známý také coby MC Jacob jako frontman populární elektronické skupiny Skyline). Trasa má 5 kilometrů, zapojit se může opravdu každý. Během týdne upřesníme místo setkání, start 11:00. Akce proběhne v rámci programu Měsíce v růžové Obchodního centra Letňany. Pro každého běžce bude připravena drobná pozornost od OC Letňany.

PROSÍM VŠECHNY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ DO BĚHU OPRAVDU ZAPOJIT, ABY KLIKLI NA TLAČÍTKO „ZÚČASTNÍM SE„. AŤ VÍM, S KOLIKA LIDMI POČÍTAT 🙂 DÍKY

SRAZ 11:00 PŘED HLAVNÍM VCHODEM DO OC LETŇANY. ODTUD SE VYDÁME DO LESOPARKU.

O Mamma HELP, z.s.

Sdružení bylo založeno v roce 1999. Jedná se o nevládní neziskovou organizací, která sdružuje ženy s diagnózou rakovina prsu a jejich blízké, lékaře, sestry a sympatizanty. Ročně se na na síťMamma HELP center (Praha, Brno, Olomouc, Hradec Králové, Přerov, Zlín, Plzeň, České Budějovice) obrátí téměř 7000 klientek a klientů. Mamma HELP personálně zajišťuje také Avon linku proti rakovině prsu. Všechny služby jsou poskytovány zdarma.

Více info ZDE