Přidejte se k dražbě a přispějte na dobrou věc

Podpořit Mamma HELP a ženy bojující s rakovinou prsu můžete i vy. Stačí zapojit se do charitativní dražby laviček, které vyzdobily známé osobnosti.

Tak jako loňský rok věnuje časopis Moje psychologie svoje říjnové vydání na pomoc boji proti rakovině prsu. Z každého prodaného výtisku půjde tento měsíc 1 koruna a k tomu 10 % z inzertních příjmů na konto sdružení Mamma HELP. Podpořit Mamma HELP a ženy s onemocněním prsu můžete také vy. Zapojte se do dražby unikátních laviček, které originálním způsobem pomalovaly a osobním vzkazem opatřily například Pavlína Němcová, Veronika a Lukáš Hejlíkovi, Bára Basiková, Vilma Cibulková, Helena Dvořáková, Linda Rybová, Vanda Hybnerová a další známé osobnosti.

S nasazením vlastních těl ozdobily lavičku Anna Linhartová společně se svými kamarádkami Štěpánkou, Magdalenou, Annou a Karolínou, když na lavičku obtiskly svá vlastní prsa v různých odstínech růžové barvy. „Bylo by prima, kdyby si ji pořídil třeba nějaký šedesátiletý frajer do své úžasné vily, kde bude balit ženské na to, že má doma lavičku s prsama,“ říká Anna Linhartová. Na výzdobě lavičky Vilmy Cibulkové se také podílelo více lidí. Kromě jejího partnera Pavla Jakuba Ryby otisky svých rukou připojila celá rodina. „Nemoc jednoho v rodině, je nemoc celé rodiny. Proto jsou na naší lavičce obtisknuté ruce mého tatínka, mého muže, mých sester, moje a vnoučat,“ vysvětluje Vilma Cibulková, jejíž maminka se sama s rakovinou prsu utkala. Prohlédnout a vydražit si můžete také Love-ičku herečky Hany Vagnerové. „Láska k tomuto tématu patří, z jejího nedostatku může vzniknout spousta nemocí a zbytečného smutku,“ dodává Hana.

Dražba laviček bude probíhat od 25. 9. do 18.10. 2015 na webu www.ruzovyrijen.cz. Samozřejmě ještě předtím lze lavičky vidět na vlastní oči. V OC Forum Liberec budou k vidění od 2. 10. do 16.10. , v Praze v OC Letňany pak od 17. do 31.10. 2015. Celý výtěžek bude věnován sdružení Mamma HELP.