Rok Dřevěné kozy

Začátek roku bývá často zdrojem spousty otázek, jako třeba: Co mi přinese? Nač se můžu těšit?, Vyřeším své trable a polepším si? Víme ale, že život není jednoduchý a občas nezbývá, než se smířit s tím, že musíme něco obětovat, abychom získali více. Proto nepromarněme šanci splnit si své sny a brát nepříjemné věci s nadhledem, protože i ty utváří nás samotné.

Letošní rok je podle čínského kalendáře rokem Dřevěné kozy, je tedy pravděpodobné, že poplyne v  příjemném a pohodovém tempu. Co se týká zdraví, měl by být rok Kozy spíše pozitivní, mnoho lidí prý začne na svoje zdraví myslet a tak je možné, že se jim vylepší stravovací návyky, přestanou kouřit a omezí pití alkoholických nápojů, zkrátka začnou zdravě žít. Je opravdu jen na nás, jak s tímto faktem naložíme, ale pozor, čas neúprosně běží a nepočká, až se rozhodneme.

A na co se můžou v roce Kozy těšit naše klientky? No přece na naši otevřenou náruč a pomoc, stačí jen přijít do některé z našich poraden. Srozumitelně vám vše vysvětlíme při skleničce čaje nebo kávy a přidáme spoustu praktických rad. Všechny, co v poradnách sloužíme, se odborně školíme, máme pravidelné supervize pod vedením psychologů a hlavně máme vždy dobrou náladu i spoustu optimismu. Můžete u nás také najít nové přátele, s nimiž si určitě budete rozumět.

Nezapomeňte se proto hned teď na začátku roku podívat na naše nové stránky www.mammahelp.cz, kde je nejen spousta užitečných informací, ale také tu najdete témata našich odpoledních programů. I letos budeme určitě pořádat osvědčené akce pro veřejnost, jako jsou naše Pochody s Nordic Walking hůlkami, říjnové Plaveme prsa… Nebo s námi můžete jet na některý z rekondičních pobytů. To si ale musíte pospíšit, rázem bývá plno!

Můžete s námi jít do divadla, na výstavy, na vycházky, na módní přehlídky, můžete s námi něco vyrábět v artedílně – anebo si naopak nějaký náš výrobek koupit a udělat takovým dárkem radost hned nadvakrát – obdarovanému i nám.

Však přijďte a uvidíte!

Pokud po něčem toužíte, už teď věřte v to, že vy sami si to zasloužíte

Z Přerova Jana Čaganová