Růžová vlnka pomáhá

Se sdružením Mamma HELP jsem se setkala před pár lety. Poznala jsem, jak Mamma HELP vlastně funguje, co všechno pro ženy znamená… Řekla jsem tenkrát, až jednou bude příležitost, tak když budu moci „něco“ udělat, udělám to. A tak jsme se tu mezi Vámi ocitli. Připojili jsme se k ostatním firmám, které již pomáhají.

Růžová vlnka pomáhá

Gynekologická sůl

Provozujeme obchod s přírodními doplňky pro zdraví, poskytujeme masérské služby, distribuujeme čistě přírodní produkty Mrtvého moře (maloobchod,velkoobchod). Spolupracujeme s lékaři, kteří přípravky doporučují jako přírodní alternativní léčbu gynekologických či kožních potíží.

Pro projekt Růžová vlnka pomáhá jsme vybrali kvalitní produkt, Gynekologickou sůl pro ženy DEMAPRO. Neobsahuje žádný chemický element, je vhodná pro ženy a dívky jakéhokoli věku. Pomáhá při mykózách, hemeroidech, v pooperační léčbě, i po porodu.

Z každého prodaného produktu označeného růžovým symbolem, (prodaného na našich internetových stránkách, u lékaře, nebo ve vybraných prodejnách zdravotnických potřeb), bude pevná částka z ceny věnována sdružení Mamma HELP.

Růžová vlnka, vlnka moře. Více vlnek přinese více pomoci…

Moc Vám všem držíme palce a přejeme Vám hlavně pevné zdraví, pevné zázemí a tolik potřebnou sílu. Přejeme Vám upřímně, abyste svůj boj vyhrály a abyste nikdy nebyly samy.

Naturevital.cz, Ing. Ladislav Huda, Lenka Hudová
www.gynekologicka-sul.cz

Gynekologická sůl