Úniková hra v NC Eden pro dobrou věc

Úniková hra je druh interaktivní zábavy, kde pomocí logiky, důvtipu a spolupráce v týmu řešíte záhady, šifry a skryté hádanky, které vás v případě úspěšného řešení dovedou k úniku z místnosti.

Úniková hra

Ale pozor, na vše máte časový limit.

Připravili jsme pro vás 3 nové místnosti:

  • AGENT007
  • STŘEDOVĚKÝ KAT
  • Dr.SMRT

S AGENTEM 007 (na prostoru 3x6m) se vžijete do role slavného agenta a jeho dobrodružný svět. STŘEDOVĚKÝ KAT (na prostoru 3x3m), toto povolání se dědilo z otce na syna, kteří byli na okraji společnosti. Nahlédněte do pracovny kata a dokončete všechny úkoly. Obě hry jsou vhodné pro dospělé i děti od 10 let. Děti musí mít dozor jednoho dospělého. Třetí místnost Dr.SMRT se rozkládá na prostoru 3×6 m a je vhodná pro dospělé a děti nad 13 let. Odhalíte brutálního vraha a porcovače lidských těl? Najděte stopy, které zanechaly doktorovo oběti. Pokud se únik hráčům podaří, ihned získají nějaký zajímavý dárek.

Doba na únik z každé místnosti je cca 20 minut.

Pokud se Vám hra bude líbit, můžete pomoci a podpořit naši pacientskou organizaci Mamma HELP. Na místo vstupného tak můžete dobrovolně přispět libovolnou částkou na zkvalitnění života ženám s rakovinou prsu a to přímo u únikových místností.

Provozní doba her

Pondělí – pátek: 15.00 – 18.00 hodin
Sobota – neděle: 13.00 – 18.00 hodin

Rezervace od 1.října (15h) najdete na adrese: http://escapezone.cz/#hry

Kontakt
Telefonní číslo pro případné dotazy: 777 556 551

Upozornění: Na akci bude pořizována audiovizuální dokumentace, která může být použita pro ilustraci ke zveřejnění na webu, sociálních sítích a v médiích.

Více informací na webu NC Eden