Únikovka pro Mamma HELP v obchodním centru Plzeň

Až do 3.10. můžete zajít na únikovou hru do OC Plzeň

Úniková hra je druh interaktivní zábavy, kde pomocí logiky, důvtipu a spolupráce v týmu řešíte záhady, šifry a skryté hádanky, které vás v případě úspěšného řešení dovedou k úniku z místnosti.

Únikovka

 

Připravili jsme pro vás 3 nové místnosti:

  • AGENT007
  • STŘEDOVĚKÝ KAT
  • Dr.SMRT

S AGENTEM 007 (na prostoru 3x6m) se vžijete do role slavného agenta a jeho dobrodružný svět. STŘEDOVĚKÝ KAT (na prostoru 3x3m), toto povolání se dědilo z otce na syna, kteří byli na okraji společnosti. Nahlédněte do pracovny kata a dokončete všechny úkoly. Obě hry jsou vhodné pro dospělé i děti od 10 let. Děti musí mít dozor jednoho dopělého. Třetí místnost Dr.SMRT se rozkládá na prostoru 3×6 m a je vhodná pro dospělé a děti nad 13 let. Odhalíte brutálního vraha a porcovače lidských těl? Najděte stopy, které zanechaly doktorovo oběti. Pokud se únik hráčům podaří, ihned získají nějaký zajímavý dárek. Doba na únik z každé místnosti je cca 20 minut.

Pokud se Vám hra líbila, pomozte nám a podpořit pacientskou organizaci Mamma HELP. Na místo vstupného tak můžete dobrovolně přispět libovolnou částkou na zkvalitnění života ženám s rakovinou prsu a to přímo u únikových místností.

Provozní doba her
Pondělí – pátek: 15.00–18.00 hodin
Sobota – neděle: 13.00–18.00 hodin

Rezervace na týden od 27. 9. – do 3. 10. budou spuštěny dne 17. září (od 20h) na adrese: http://escapezone.cz/#hry

Kontakt
Telefonní číslo pro případné dotazy: 777 556 551

 

Více informací na webu OC Plzeň