Už jen pár bodů! Pár kilometrů! Pomůžete nám pohybem?

Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole, nebo chodíte na procházky, svou aktivitou a energií můžete generovat body pro náš projekt!

Pomáhej pohybem

Už jen pár bodů! Sportujte pro Mamma HELP!

Znáte tuto skvělou aplikaci EPP, která pomáhá hned dvakrát? Nejen, že zaznamenává pohyb uživatele, ale generuje také body, které můžete kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole, nebo chodíte na procházky, svou aktivitou a energií vždy generujete body pro vámi vybraný projekt, který Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří.

Tak a teď to nejlepší! Mamma HELP má od 8. 8. svých 30 dnů na sbírání bodů pro náš nejdůležitější projekt „Bezplatné individuální poradenství pro ženy s rakovinou prsu“.

11 kroků, jak na to

EPP

 1. stáhněte si aplikaci v APP Store , Google Play nebo Microsoft Store
 2. v horní liště pro vyhledávání napište EPP, vyskočí na vás oranžový panáčci v kolečku  EPP- Pomáhej pohybem
 3. klikněte na „instalovat“ a „přijmout podmínky“
 4. po instalaci klikněte na „otevřít“ a už jste v samotné aplikaci
 5. pokud máte facebook , můžete se přihlásit přes něj nebo kliknout na „registrovat“ – zadat email, heslo, potvrdit
 6. v dalším bodě zadáte údaje o vás a odkliknete, že souhlasíte s podmínkami, dáte uložit,  tohle vše vám zabere cca 3 minuty, používání aplikace může být i anonymní
 7. na hlavní stránce aplikace můžete vybrat typ aktivity (chůze, běh, kolo atd. a také zda bude aktivita probíhat venku-outdoor, nebo třeba v tělocvičně, doma indoor), aplikace měří Vaši vzdálenost, čas, rychlost, energii a body
 8. dáte „zahájit aktivitu“ při hlášce GPS vypnuto, je třeba dát ok
 9. tím, že jste v pohybu, běháte, jedete na kole…atd. se načítají postupně na mobilu body (cestu autem aplikace bezpečně pozná J!)
 10. po ukončení aktivity kliknete na „podpořit“ projekt, vybíráte z nabídky.  Šipkami vpravo, vlevo až najdete Mamma HELP, kliknete dole oranžový rámeček „chci podpořit“
 11. sdílejte svůj výkon se svými přáteli nebo u nás na facebooku

 A kolik že nám takto můžete vyběhat, vyplavat, vyšlapat, vybruslit…? Rovných 100 000!

Použijeme je na to, abychom dál mohly našim klientkám pomáhat zadarmo. A vás to nic nestojí, jen trochu (zdravého) pohybu.

Moc vám děkujeme! Vaše mammahelpky

Kdo chce vědět víc, nebo má problémy s aplikací, koukněte na nejčastější dotazy.