Už máte letos svoji poukázku?

poukazka

Poukázky vydané v rámci projektu společnosti AVON Cosmetics Ženy ženám slouží jako 200 Kč sleva na mamografické, či sonografické (ultrazvukové) vyšetření prsů ve vybraných akreditovaných pracovištích. Lze je uplatnit v období od 15. 8. do 30. 11. 2017.

Potřebujete k tomu pouze originál poukázky v rámci projektu Ženy ženám 2017. Zavolejte si o její bezplatné doručení na Avon Linku za zdravá prsa, tel.: 800 180 880, nebo si o ni napište na náš  email avonlinka@mammahelp.cz

Do e-mailu uveďte Vaše jméno, adresu a věk. Poukázky zasíláme pouze poštou.

Poukazy budou distribuovány do vyčerpání zásob.

Preventivní mamografické vyšetření je v České republice dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví hrazeno pojišťovnami jednou za dva roky, a to u žen nad 45 let. Podmínkou je žádanka od gynekologa či praktického lékaře pro dospělé. Při vyšším riziku vzniku nádorů prsu, například při výskytu nádoru prsu či vaječníků v rodině, je vhodnější provést mamografické (popř. sonografické) vyšetření každý rok. Mamografické vyšetření každý druhý rok si pak musí žena uhradit sama. Investice do vlastního zdraví se však vyplatí.Celková cena vyšetření se pohybuje v rozmezí od 300 Kč do 800 Kč v závislosti na jeho typu. Rakovina prsu však postihuje i ženy v mladším věku, a proto AVON poskytuje ženám formou poukazu slevu 200 Kč nejen na mamografické, ale i na sonografické vyšetření.Tak nepodceňujte prevenci a využijte možnost nechat se vyšetřit. Vědomí, že jste zdravá, za to jistě stojí.