Už za týden – koncert Jany Kirschner live!

Poslední akce projektu Pinktober 2017

Spolupráce mezi Hard Rock Cafe Praha a pacientskou organizací Mamma HELP pokračuje i tento rok. Aktuální projekt Mamma HELPu se jmenuje “Říct to dětem” a jeho cílem je usnadnit onkologickým pacientkám, matkám zejména mladších dětí i jejich partnerům, komunikaci s dětmi, především v období po sdělení diagnózy, ale i v průběhu vážné nemoci matky. Hard Rock Cafe Praha se tento projekt rozhodlo podpořit, protože věří, že hudba pomáhá!

Pinktober 2017 vyvrcholí v úterý 31. října koncertem slovenské zpěvačky Jany Kirschner

Kirschner, kterou fanoušci milují třeba pro její hity jako Bude mi lehká zem nebo Pokoj v duši, o sobě naposledy dala vědět dvoudílným hudebním projektem Moruša. Jeho první část, album Moruša Biela, se brzy po vydání stalo multiplatinovým a Kirschner za něj získala několik prestižních ocenění. O rok později vychází Moruša Čierna, která se stává Albem roku v Rádiohlavách.

Zpěvačka v Praze vystoupí v sestavě s kytarou, basou, bicími a akordeonem, návštěvníky tak čeká ojedinělý hudební zážitek s touto výjimečnou interpretkou.

Vstupné na koncert bude 250 Kč a vstupenky budou k dispozici u vchodu do cafe v den konání koncertu. Výtěžek z akce bude věnován naší organizaci.

Pro více informací volejte +420-224-229-529.

Příjďte si s námi užít poslední akci letošního Pinktoberu a zároveň pomoci dobré věci!