Vydražte růžový dres Lva a podpořte boj proti rakovině prsu

HC LEV Praha odehrál sobotní zápas v O2 areně proti CSKA Moskva v růžových dresech a stulpnách a nyní spouští jejich aukci. Z vybraných peněz klub přispěje na konto občanského sdružení Mamma HELP. Pokud tedy budete úspěšným dražitelem, získáte domů unikátní hokejovou památku a zároveň přispějete na boj proti rakovině prsu. Zúčastnit aukce se můžete zde.

Pražský celek se účastní akce Měsíc v růžové, kterým se společně s OC Letňany připojuje k celosvětovému boji této zákeřné nemoci. Lev už na konto Mamma Help přispěl jednou korunou z každé prodané vstupenky ze zápasu proti CSKA. Šek předal občanskému sdružení kanadský obránce Spencer Humphries.

Druhou aktivitou je spuštění výše zmíněné aukce růžových dresů a stuplen všech hráčů Lva, kteří naskočili do zápasu v O2 areně. Konec dražby je ve čtvrtek 14. listopadu ve 14:00.

Aukce se zapojí i samotní hráči. „Přemýšlím, že si vydražím vlastní dres. Doma žádný takový nemám a je skvělé, když takto můžeme my hokejisté přispět na dobrou věc. Zároveň bych chtěl poprosit fanoušky, aby se také přidali, protože to je opravdu potřeba,“ vyzývá kapitán Lva Jiří Novotný.