Výstava fotografií for Mamma HELP v kavárně Cafe Art v Českých Budějovicích

Na výstavě fotografií na téma „Žena a rakovina prsu“ a „Říct to dětem“ jsme se sešly  v úterý 9.1. na odpolední kávě v kavárně Cafe Art v Českých Budějovicích, Kněžská 12.

Nejen, že zde vaří výbornou kávu, ale sympatický majitel kavárny pan František Vít nám umožnil nainstalovat do prostor kavárny naši výstavu na celý leden. A protože se nám podařilo do Českých Budějovic dovézt fotografie výstav, které se obvykle instalují samostatně, je tato výstava svým způsobem jedinečná!

Studenti Střední a vyšší školy reklamní a umělecké tvorby Michael nafotili a poskytli nám kompletně první výstavu – Michael for Mamma HELP, kde originálně a citlivě zachytili ženy v různých etapách nemoci.

Následně vznikl projekt „Říct to dětem“, zaměřený na sdělení změn v životě onkologické pacientky, maminky, svým dětem. K projektu byly vytvořeny  fotografie zachycující tyto momenty.

Výstava je opravdu nádherná a oslovila již řadu návštěvníků.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na jejím zrodu a instalaci! Děkujeme i těm, kteří své dojmy z výstavy zaznamenají do knihy, která je pro tento účel na výstavě k dispozici!

A vy, kdo jste ještě tuto výstavu neměli možnost navštívit, neváhejte!