Zubři v růžovém zvítězili 5:3

Těsně před koncem roku jsem byla – poprvé – na hokejovém utkání, spolu mým synem a oběma vnuky. Musela jsem, hrál se totiž důležitý zápas mezi HC Motor České Budějovice a naším přerovským HC Zubr. Důležitý hlavně proto, že byl spojen s námi, s mammahelpkami. A byl to pro mě obrovský zážitek!

Zubři totiž vyměnili své běžné dresy za růžové, ženy a dívky měly na zápas vstup zdarma, výtěžek z prodaného punče stejně jako z dražby dresů, která bude probíhat v lednu, je určen pro Mamma HELP. Je obdivuhodné, že i drsní chlapi nás podpoří – jako pacientky, i co se týče prevence rakoviny prsu!

Během utkání jsme se s mou kolegyní Martou dostaly i do VIP sektoru a popřály jsme týmu i kouči hodně štěstí a já jsem pronesla větu: všem motorkářům vždy jednou za rok požehná farář a my Vám teď podobně „žehnáme“ a přejeme hodně štěstí. Přijali to s úsměvem, ještě jsme se vyfotili a ejhle – v posledních dramatických minutách za vyrovnaného stavu  3:3 dali Zubři další dva vítězné góly!

Fanoušci v transu a my radostí bez sebe.

Někdy opravdu věřím tomu, že je něco mezi zemí a nebem. Dnes večer jsem uvěřila síle pozitivních přání, které byly od nás všech poslány do Přerova manažerovi HC Zubr Přerov Lubomíru Svobodovi.

 

Jana Čaganová