Divadlo Pikl odehrálo své představení „Tři muži na špatné adrese“ pro Mamma HELP!

Plný sál KC Panorama v Hluboké nad Vltavou sledoval skvělé výkony souboru Divadla Pikl při představení, které bylo věnováno 20. výročí Mamma HELP. Herci svůj volný čas, energii a nemalý výtěžek z celého představení věnovali na provoz našeho českobudějovického centra. Návštěvníky představení přivítaly společně moderátorka Mirka Nezvalová a koordinátorka Mamma HELP centra v Českých Budějovicích Ludmila Kubátová. Seznámily je krátce s činností MH centra a poděkovaly všem za jejich podporu. Velký obdiv patří paní Janě Markové Chocholové, která dokázala nabídnout vstupenky na představení i divákům, kteří tuto hru viděli již potřetí. Neváhali opět představení navštívit, jen aby pomohli dobré věci. Všichni bez rozdílu věku se skvěle bavili, někteří z předních řad s úsměvem ve tváři odpustili hercům, resp. panu Piklovi, i zmáčený oděv, který byl důsledkem jeho hereckého výkonu. V závěru představení pan Pikl svým poděkováním ocenil činnost Mamma HELP a poděkoval všem, kteří svou přítomností podpořili nemocné ženy a jejich rodiny.

Velice si vážíme nejen této skvělé „party divadelníků“ z Hluboké nad Vltavou. Hluboká nad Vltavou každoročně podporuje i „Říjen v růžové“ nasvícením radnice na růžovo. Měsíc říjen je věnovaný podpoře nemocných s rakovinou prsu.

Každoročně se Hlubočtí zapojují i do sbírky Ligy proti rakovině pro onkologické pacienty zakoupením žlutých kvítků měsíčku lékařského, které děvčata z našeho centra v Hluboké nabízejí.

Hluboká nad Vltavou je skvělá adresa!

Děkujeme!

Vaše mammahelpky z Českých Budějovic