Guláš Fest

Další ročník Lužáneckého Guláš Festu se konal 1. června v Brně, v krásném prostředí Lužáneckého parku. Od brzkých ranních hodin, se dvacet soutěžících týmů snažilo připravit pro návštěvníky ten nejlahodnější guláš. Program po celý den byl bohatý. Po slavnostním zahájení akce vypukl prodej na jednotlivých stanovištích, nechyběla soutěž v pojídání moravských koláčků, koncerty hudebních skupin, vylosování výherců tomboly, nechybělo jídlo, pití, tanec, dobrá nálada a program pro děti.

Měly jsme postavený krásný modrý stánek, moderátor Alan Novotný nás zkušeně uvedl a já jsem měla možnost krátkého rozhovoru a představení Mamma HELPU. Náš stánek navštívilo spoustu lidí a celý den se vydařil ke spokojenosti všech. Byl to pro nás opět nový zážitek a zkušenost a doufáme, že zde nebudeme chybět ani příští rok.

Ráda bych poděkovala panu Gregorovi Marečkovi, který jako pořadatel a provozovatel restaurace Tenis PUB Lužánky nás podpořil, stejně jako spolupořadatelé MdB a Veřejná zeleň města Brna a souhlasili s naším benefičním prodejem. U nás na stánku mohli návštěvníci vybírat z našich výrobků z artedílen a podpořit tak nemocné ženy.

Monika Chábek