Hedviko, můžu k vám přijít?

Tato tázací věta uvádí výstavu, která pěknou formou představuje naše sdružení širší veřejnosti. Putuje hlavně po městech, kde máme naše Mamma HELP centra.

V letošním roce bychom touto výstavou chtěli přiblížit svoji činnost Plzeňanům, a pokud to vyjde, tak nejenom jim. Prvním výstavním místem bylo TESCO na Rokycanské, ve kterém proběhla od konce března do poloviny dubna. Tento termín nebyl vybrán náhodně, počátkem roku nás oslovily studentky Lékařské fakulty v Plzni, zda bychom se zúčastnili jejich akce, kterou pod názvem Den zdraví připravily v těchto prostorech 7. dubna. Jejich nabídku jsme pochopitelně využili a těšíme se na další spolupráci, která se rýsuje.

Také máme rozjednané umístění výstavy v prostorech krytého bazénu na Slovanech – tu chystáme na květen, kdy také proběhne Český den proti rakovině (13. 5.).

Vzhledem k tomu, že v letošním roce je Plzeň hlavním městem evropské kultury, rády bychom naši Hedviku prezentovaly i v dalších vhodných prostorech… neb také péče o zdraví patří do povědomí kulturního jedince.