Již po osmnácté se v říjnu uskuteční celosvětová kampaň Pinktober, kterou pořádá řetězec Hard Rock Cafe

Pinktober bude zahájen v úterý 3. října od 20,00 hodin koncertem World Roxette Tribute Band, která bravurně vzdává hold jedné ze švédských legend světové pop music. Během večera pak bude pokřtěna autobiografická kniha Marie Fredriksson, zpěvačky původních Roxette, s názvem Listen to my Heart: Moje láska k životu. Zpěvačka, které před několika lety byla diagnostikována rakovina, v ní vypráví o své cestě k hudebnímu vrcholu i o tom, proč svět showbyznysu nakonec opustila.

Pinktober a Mamma HELP

Osmnáct let se po celém světě v síti legendárních restaurací Hard Rock Cafe koná osvětová akce Pinktober. České Hard Rock Cafe již třetím rokem spolupracuje s pacientskou organizací Mamma HELP, která pomáhá ženám a jejich rodinám v nelehké životní situaci. 

V letošním roce pomohou vybrané peníze rozjet nový projekt Říct to dětem. “Jedná se o kampaň zaměřenou na rodiny a na to, jak je obtížné vyrovnat se s nemocí a říci to dětem. Hlavní myšlenkou je pomoci rodinám, aby se rodiče nebáli o tomto tématu mluvit. Mamma HELP podporuje tým psychologů, kteří jsou připraveni rodinám zdarma pomoci a začít o tomto tématu mluvit,” vysvětluje Jana Drexlerová, ředitelka Mamma HELP.