Koncert skupiny The RockSet v Hard Rock Cafe Praha

Pinktober 2017 je tady!

Spolupráce mezi Hard Rock Cafe Praha a pacientskou organizací Mamma HELP pokračuje i tento rok. Aktuální projekt Mamma HELPu se jmenuje „Říct to dětem“ a jeho cílem je usnadnit onkologickým pacientkám, matkám zejména mladších dětí i jejich partnerům, komunikaci s dětmi, především v období po sdělení diagnózy, ale i v průběhu vážné nemoci matky. Hard Rock Cafe Praha se tento projekt rozhodlo podpořit, protože věří, že hudba pomáhá!

Pinktober 2017 začíná 3. října koncertem skupiny The RockSet s projektem WORLD ROXETTE TRIBUTE BAND. Kapela The ROCKSET získala uznání a vynikající pověst pro vysokou úroveň, dynamičnost a svůj jedinečný přístup k interpretaci repertoáru a poctě kapely ROXETTE. Pùsobení The RockSet je od samého počátku existence kapely charakterizováno velkou dávkou přirozenosti, vlastní invence, energie a radosti, která se spolehlivě přenáší na publikum.

Během koncertu proběhne křest knihy české verze autobiografie Marie Fredriksson, zpěvačky kapely ROXETTE, s názvem Listen To My Heart: Moje láska k životu. Zpěvačka, které byla v minulosti diagnostikována rakovina, v ní vypráví, mimo jiné, i o změně životních priorit po sdělení diagnózy.

Vstup na koncert spojený s křestem knihy je dobrovolný a veškeré vybrané peníze budou věnovány naší organizaci.

Příjďte si s námi užít první akci letošního Pinktoberu a zároveň pomoci dobré věci!