Kalendář na rok 2014 z Mamma HELPu

Jako když se díváte na fotky svých prababiček, ze začátku minulého století… I ten vlídný, mírně poetický titulek mu sluší: Babičky a holčičky s růžovou mašlí.

Dita Pepe, autorka portrétů, naše hluboko ukryté pocity i symboliku růžové stužky ztvárnila s ženským pochopením, láskou i taktem, velmi jemně a decentně. Přesto snad nebude ani pro nezainteresované publikum obtížné odhadnout, co se nám občas honí hlavou, když houpáme na klíně či v náručí své vnučky. Když jim češeme vlasy, když se nám svěřují, když je vedeme za ruku, když ony drží za ruku nás… Děvče moje, máš celý život před sebou, buď šťastná a hlavně, hlavně zdravá!

Ale ať v těch portrétech právě teď šťastných babiček z Mamma HELPu a jejich milovaných vnuček uvidíte cokoli, doufáme, že vám budou příjemné a blízké.

Od 16. listopadu, kdy jej v Praze v Chodovské tvrzi pokřtíme, bude kalendář na prodej ve všech Mamma HELP centrech za 400 Kč. Objednat si ho ale můžete už teď. Po zaplacení vám ho pošleme poštou, příplatek na poštovné je 50 Kč.

Výtěžek z prodeje kalendáře nám umožní otevřít už osmé MAMMA HELP CENTRUM, kde můžeme pomoci dalším pacientkám s rakovinou prsu i jejich rodinám.

Objednávky na tel.: 272 732 691, nebo e-mail: praha@mammahelp.cz