Poděkování dobrovolnicím z Gymnázia U Libeňského zámku

Vážený pan ředitel
RNDr. František Kosina
Gymnázium
U Libeňského zámku 1
180 00 Praha 8

V Praze dne 11. 11. 2013

Vážený pane řediteli,

chtěla bych vám velmi poděkovat za uvolnění vašich studentek pro dobrovolnickou práci v říjnu.

Dívky v roli hostesek „Měsíce v růžové“ v obchodním centru Letňany uspěly na výbornou.

Jejich úkolem bylo oslovovat návštěvnice OC, informovat je o probíhajícím programu „Měsíce v růžové“, zvát je do edukačního stanu sdružení Mamma HELP. Zde se ženy dozvídaly o správném preventivním chování i z úst lékařů. Veřejnost mohla přispívat hosteskám do kasiček Nadačního fondu Tesco, který nám předá v nejbližších dnech výtěžek sbírky.

Jednalo se o velký projekt iniciovaný OC Letňany ve spolupráci s Nadačním fondem Tesco, sdružením Mamma HELP a lékaři – mamology a onkology z Medicon Services a. s. z Prahy 4, Roškotovy ul. (Zelený Pruh)

Oceňuji i skvělou spolupráci paní profesorky Balounové a její okamžité organizační schopnosti a spolehlivost. Nebylo pro nás ani pro studentky jednoduché pokrýt v OC celý měsíc, ale nakonec se společně vynaložené úsilí velmi vyplatilo. Nový projekt přinesl očekávané výsledky pro všechny zúčastněné strany.

Ráda bych Vám a dívkám poděkovala osobně u Vás ve škole.

Se srdečným pozdravem
Jana Drexlerová, ředitelka
Mamma HELP

Slavnostní zakončení Měsíce v růžové na GULZu

Ve čtvrtek dopoledne navštívily naše gymnázium paní ředitelka Mammahelp Jana Drexlerová a koordinátorka projektů paní Olga Růžičková, aby předaly studentkám dárky za pomoc v rámci charitativní akce Měsíc v růžové. Studentkám se podařilo od dobrovolných dárců vybrat necelých 50 000 Kč!!!!! Jako poděkování dostaly od paní ředitelky růžové šály, klobouky a pro štěstí růžového andělíčka. Slavnostní akce se zúčastnil i pan ředitel Kosina, který studentkám poděkoval a ocenil jejich pomoc i v době mimo vyučování a o víkendech. Paní ředitelka ještě přislíbila, že se k nám na gymnázium na jaře vrátí v rámci preventivního programu o rakovině prsu a studenti 3.ročníků se mohou těšit i na setkání s patronkou Mammahelp, paní Veronikou Freimanovou.

prof. Balounová