Kupte si limitovanou edici čaje na imunitu a podpoříte ženy s rakovinou prsu

„Chtěli byste ochutnat bylinný čaj na imunitu s kustovnicí a ještě tím udělat dobrý skutek? Přijďte během října do našich lékáren Pharmacentrum.“

PharmDr. Renata Michaličková
Manažerka portfólia léků na recepty

Během celého října budete mít možnost si v lékárnách Pharmacentrum a v síti lékáren Magistra koupit bylinný čaj z limitované edice za 49 Kč. Neziskové pacientské organizaci MammaHelp z.s. zašleme z každého prodaného čaje 10 Kč.

Kde využít a současně podpořit Mamma HELP?

Lékárna Pharmacentrum Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80
Lékárna Pharmacentrum DBK, Budějovická 1667
Lékárna Pharmacentrum Poliklinika Vysočany, Sokolovská 304
Lékárna Pharmacentrum Holešovice, Plynární 1617/0

Více na www.pharmacentrum.cz/cs/lekarny

Čaj v prodeji i v síti lékáren Magistra (Více na: https://www.magistra.cz/mapa-lekaren)

 

„Skupina MEDICON pomáhá lidem při prevenci jejich zdraví, ale i při řešení nemocí a problémů. Naši lékaři jsou připraveni poskytnout odbornou a účinnou pomoc všem, kteří ji potřebují.

Ne každý si ale vždy uvědomuje důležitost prevence a včasného řešení zdravotních problémů. I proto jsme se rozhodli pro tuto říjnovou kampaň, která by měla přimět k návštěvě našich ordinací i ty, kteří ji už nějakou dobu odkládají.

Jsme rádi, že navíc můžeme prostřednictvím kampaně přispět právě organizaci, která poskytuje tak důležité služby, jako právě Mamma HELP.

Ženy, dámy, slečny. Celý rok se staráte o zdraví své rodiny a hladký chod domácnosti. Dopřejte si proto během října něco, co pomůže zase vám udržet vaše tělo zdravé. Odměnou vám bude nejen vaše zdraví, ale i hřejivý pocit z dobrého skutku. Budeme se na vás těšit v našich centrech!“

Ing. Andrea Sklenářová
Finanční ředitelka Skupiny MEDICON