Zastavte se na preventivní vyšetření prsu, podpoříte Mamma HELP

O kampani Zastavte se

Říjen je všude ve světě věnován prevenci proti rakovině prsu. Společnost MEDICON se ale rozhodla pojmout tento měsíc jako „měsíc ženského zdraví“ v širších souvislostech. Po úspěšném prvním ročníku kampaně Zastavte se, uspořádá i letos společnost MEDICON ve svých provozech akce, jejichž cílem je podpořit zájem žen o preventivní vyšetření.

Určitou spojitost s rakovinou prsu však MEDICON při této kampani zachoval. Výtěžek věnuje neziskové organizaci Mamma HELP, která vede síť center pomáhající ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám po celé republice.

„Prevence je účinnější zbraň než následné léčení nemocí. Vydejte se k nám a pojďte tak naproti budoucnosti prožité ve zdraví.“

MUDr. Regina Šírová
Vedoucí lékařka mamografických center Skupiny MEDICON

Navštivte MAMMACENTRUM a pomozte hned dvakrát

Provozovna mammárního screeningu MAMMACENTRUM připravila výhodnou nabídku pro všechny ženy, které mají zájem o vyšetření prsou, ale ještě nemají nárok na jeho proplacení pojišťovnou. Tyto dámy mohou získat od společnosti AVON (na lince 800 180 880) poukázku v hodnotě 200 Kč, kterou následně využijí v kterémkoliv našem MAMMACENTRU, a tím ušetří část výdajů za vyšetření. Získají tak nejen jistotu o svém zdraví, ale také dobrý pocit z pomoci – část výtěžku z těchto vyšetření totiž poputuje organizaci Mamma HELP. Poukázky je možné využít až do 30. 11. 2019.

Kde využít a současně podpořit Mamma HELP?

Mammacentrum Zahradní Město
Chmelová 3312/6a, Praha 10
Tel.: 272 653 884

Mammacentrum Budějovická
Antala Staška 1670/80, Praha 4
Tel.: 242 242 000

Mammacentrum Vysočany
Sokolovská 304, Praha 9
Tel.: 242 242 222

Mammacentrum Benešov u Prahy
Masarykovo nám. 4, Benešov u Prahy
Tel.: 317 724 333

Více na www.mammacentrum.cz

„Skupina MEDICON pomáhá lidem při prevenci jejich zdraví, ale i při řešení nemocí a problémů. Naši lékaři jsou připraveni poskytnout odbornou a účinnou pomoc všem, kteří ji potřebují.

Ne každý si ale vždy uvědomuje důležitost prevence a včasného řešení zdravotních problémů. I proto jsme se rozhodli pro tuto říjnovou kampaň, která by měla přimět k návštěvě našich ordinací i ty, kteří ji už nějakou dobu odkládají.

Jsme rádi, že navíc můžeme prostřednictvím kampaně přispět právě organizaci, která poskytuje tak důležité služby, jako právě Mamma HELP.

Ženy, dámy, slečny. Celý rok se staráte o zdraví své rodiny a hladký chod domácnosti. Dopřejte si proto během října něco, co pomůže zase vám udržet vaše tělo zdravé. Odměnou vám bude nejen vaše zdraví, ale i hřejivý pocit z dobrého skutku. Budeme se na vás těšit v našich centrech!“

Ing. Andrea Sklenářová
Finanční ředitelka Skupiny MEDICON