Lvi proti CSKA nastoupí v růžovém

Lev Praha odehraje sobotní zápas v O2 areně proti CSKA Moskva v růžových dresech a štulpnách, podpoří tak boj proti rakovině prsu. Pražský celek se účastní akce Měsíc v růžové, kterým se společně s OC Letňany připojuje k celosvětovému boji proti rakovině prsu. Lev následně přispěje na konto občanského sdružení Mamma HELP penězi z aukce dresů a také jednou korunou z každé prodané vstupenky.

 

 

Hráče a fanoušky Lva čeká v sobotu od 19. října od 17:30 v O2 areně zcela ojedinělý zážitek. Dresy vyrobené speciálně pro jediný zápas v moderním vysočanském stánku poputují poté do dražby a každý fanoušek si bude moct domů pořídit unikátní památku a zároveň přispět na dobrou věc. „Je to skvělá akce. Tím, že budeme hrát zápas proti CSKA v růžových dresech, pomůžeme dobré věci a finančně přispějeme na boj proti rakovině prsu,“ říká kapitán Lva Jiří Novotný.

Útočník s bohatými zkušenostmi z české reprezentace sám uvažuje, že se do aukce zapojí. „Přemýšlím, že si vydražím vlastní dres. Doma žádný takový nemám a vždy rád podpořím takovouto věc. Zároveň bych chtěl poprosit fanoušky, aby také přispěli, protože to je opravdu potřeba,“ vyzývá Novotný.

Hodně zajímavě bude v růžovém dresu působit tvrďák Ryan O’Byrne. „Je fajn se obléct do růžové a podpořit tak dobrou věc. Každopádně ta barva ke mně moc nesedí, moc hodný kluk na ledě nejsem,“ směje se 196 cm vysoký bek.

 

Více informací na oficiálním webu hokejového klubu HC LEV Praha , www.facebook.com/levpraha a fanshop.levpraha.cz